Whatsapp
 • Pullar Toptan

  Toptan Satış Pullar Modelleri

  Pul Çeşitleri. Oya ve İşlemede Kullanılan Oyalık Metal Pullar. (50, 100 vs Gramlık Paketler Halinde Satılmaktadır.) Çoklu alımlarınızda "Whatsapp" ile irtibata geçiniz. Pleksi Metal Demir Pirinç Çanta Simli Plastik  Oya ve Oya Yapımına Uygun Oyalık  Pullar. İmalat İhracat Yerli Üretim 300 dereceye Uygun Yıkama Garantili. Pul Ve Boncuk ürünlerinde online satış Pul Ve Boncuk modelleri, Pul Ve Boncuk çeşitleri ve markalarını uygun fiyatları ile satın alın. 15x17 mm ÇINAR YAPRAĞI DESENLİ PUL, NİKEL KAPLAMALI PİRİNÇ. Hobizubi pulcu oya pulu.

 • Lastikler Toptan

  Tekiş lastikler polyester iplik ve doğal kauçuk lateksten üretilmiştir.

  Bebe lastiklerin yanında; yassı lastikleri,dokuma lastikleri, renkli dokuma lastikleri, çizgili dokuma lastikleri, desenli dokuma lastikleri, baskılı dokuma lastikleri, simli dokuma lastikleri, Mus lastikleri, kaplama lastikleri Ayakkabı lastikleri, katlanır lastik, saten kurdele, dokuma şerit lastikleri, balıksırtı şerit lastikleri, çanta kolonu lastikleri, yuvarlak lastikleri, tres kordon lastikleri, örme lastikleri, tutu lastikleri, ilikli lastikleri üretmektedir. Aynı zamanda kemerler, pantolon askıları gibi aksesuar ürünleri üretmektir.

 • Biye Toptan Satış

  Tekstil ürünlerinize güzel bir görünüm kazandırmak, şık ve estetik biçimler vermek için, Materyalinize Kaliteli ve uygun biyeleri tercih edebilirsiniz.

  • Biyetex Desenli Biye, Deri Biye, Ekose Biye, Simli Biye, Puanlı Biye, Saten ve Koton Biye.
  • En: 2 ve 3 Cm.
  • %100 pamuk.
  • Toptan ve Perakende satış.

  Kullanım Alanları

  • Çeşitli Tekstil, Hobi ve süsleme alanlarında kullanılabilinir.
 • Filografi Telleri Toptan

  Filografi Teli ve Modelleri En uygun Fiyatlarla!

 • Reçine Epoksi...

  Binlerce toptan Reçine Epoksi Silikon Malzemeleri hobizubi.com'da.

   Toptan Reçine epoksi silikon enjeksiyon kalıplar ısıya dayanıklı ve kolay ayrılan yani ürün kurudukdan sonra çıkartılabilen. Reçine epoksi dökümlerinde hızlı kurmasını sağlayan ısı derecesi yüksek olan ortalama 200 ila 300 derece arasında sıcak ortamda koruyabilen bir reçine epoksi kalıbı dır, Ayrıca silikon kalıplarımız birçok kez kullanılabilen Tek seferlik olmayan reçine kalıp lardır.
  Birçok alanda da kullanılabilen reçine epoksi kalıplar sizlerin hayal gücü ne bağlı olarak birçok sektörde de farklılıklar oluşturabilir.

  Türkiye'de şu anda 600 modelden fazla reçine epoksi kalıp modelimiz bulunmaktadır.

  Toptan Epoksi Reçine Stickerlar & Toptan pullar, Toptan Metal Kolye Uçları, Toptan Kurutulmuş Çiçekler, Toptan Çok Amaçlı Boya Malzemeleri, Toptan Denız Ürünleri, Toptan Reçine Sıvı Cam Maddesi ve Dondurucu, Toptan Ahşap Çerçeve Kolye Uçları ve başka Toptan Epoksi Reçine malzemeleri sitemizden bulabiliriz ve reçine kalıpların içinde kullanıp ve hayal gucunuzu gerçekleştirebiliriz.

 • Toptan Tüy, Püskül ve...

  Yüksek kaliteli Tavus, Horoz, Devekuşu, Kaz ve Şandel Tüy vs Kuş Tüyü modelleri, çeşitleri ve markalarını uygun fiyatları ile satın alın.

  Gerçek horoz tüyünün yeri başkadır. Ürünü süslemeleriniz de ve kullanabileceğiniz tüm alanlarda rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

  Ayrıca Yerli Püsküller, İthal Zayıf Püskül, Pullu Saçak, Yelpaze Bijuteri Püskül, Boncuklu Püskül vs bu kategorida bulunmaktadır.

 • Zincir Çeşitleri Toptan

  Toptan Zincir Çeşitleri ve modelleri : Takı ve Çanta Zincirleri, Desenli Alüminyum Takı ve Çanta Zinciri, Kolye ve Bileklik Zincirleri En Uygun fiyat ile Hobizubi.com'da.

  Zincirlerimiz Bujiteri, Köstek, Kolye, Bileklik, Çanta Sapı ve birçok Alanda Kullanılır. 

 • Çanta Sapları Toptan

  Canta sapi boncuklu modeller Pirinç kaplama kararma paslanma yapmaz. Metal, Plastik, Reçine, Deri ve Ahşap Çanta Sapları.
  Metrelik Kordon Çanta Saplari mevcut.

Bu kategoride toplam 521 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 521 ürün bulunmaktadır


İncelediğiniz Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü