Whatsapp
 • Rattan
  RATTAN BAMBU ve YASSI ÇUBUK  1.5 mm - 2 mm - 2.25 mm - 3 mm ve 3.5 mm
  • Bambu Rattan Örme sepetlerimizi hem dekoratif amaçlı hem saklama çözümü hem de saksı olarak kullanabilir evinizin havasını değiştirebilirsiniz.
 • Amigurumi Malzemeleri

  Amigurumi Malzemeleri kullanim alanlari: oyuncak bebek vb yapımlarında kullanılır.
  son zamanlarin yeni hobilerinden olan amigurumi el işinde daha siklik ile kullanilir ayrica çocuk gelişimi okuyan öğrencilerimizinde gözdesi haline gelmiştir.

 • Çivili Kasnaklar,...

  Çivili Kasnaklar, İnciler ve Tutkallar.

  Civili kasnaklarimiz demonte halde kargolanmaktadir modeline gore 4 ila 6 parça halinde kargo yapılmakta olup sert mdf den üretilmiştir çivileri cakili olup civi araliklari esittir.

  Kasnak Malzemeleri ürünlerinde online satış

  El işi malzemeleri uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada.

 • Etamin Telefon Kılıfları

  kanaviçe işleme telefon kılıf modelleri etamin telefon kılıfı plastik kanvas telefon kılıfı.

  kanaviçe yapılması gereken kılıf aslında plastik kanvas telefon kılıfıdır delikler muntazam şekilde yan yana gitme özelliği bulunur bunu reklam değilde bilgi amaçlı paylaştığımı arz ederim yanlış anlaşılmak istemem dilerseniz hobizubi.com sayfasından kılıfları inceleyebilirsiniz ayrıca işleme ipi olarak muline ipi kullanmanızı da tavsiye ederim.

 • Filografi

  Filografi başlangıç setleri, Kaplama Altın Sarısı, Silver, Nikel vs Filografi Çiviler, Filografi Tahtası, Pense, Çekiç, Yan Keske vs Malzemeler.

 • Kurtçuk ve Tırtıl

  Tırtıl, başta Maraş işi, Sırma işi ve Kaftan işlemesi olmak üzere onlarca yıldır Türk El Nakışı İşleme Sanatının vazgeçilmez bir aksesuarıdır. Kullanım alanı çok geniştir. Altın, gümüş ve bakır olmak üzere 3 ana rengi mevcuttur.

  Adet olarak satılmaktadır, Bir adedi takriben 30 cm gelmektedir.

 • Hobi El Aletleri

  Heykel ve 3 boyutlu modelleme, Dip alma (ebeşuar) ve modelaj kalemleri.

  Heykel ve Model Çamurları Seramik ve Linol Oyma El Aletleri Seramik.

 • Polimer Kil

  Fimo, Sculpey, Cernit, Premo, Das Smart marka polimer killer 130 derece de pişirildiğinden bu sıcaklığa dayanacak her tür objenin üzerine kaplanabilir. Örneğin, ahşap, cam, metal, seramik vb. Ayrıca takı, biblo, mozaik yapımında da kullanmak mümkündür. Paketi açılan hamur kurumadığından, pişirilene kadar tekrar tekrar kullanılabilir. Bu özelliği ile zaman problemi olmadan çalışmaya olanak verir.

  Piştikten sonra hamurda renk değişimi ve çekme olmaz. Pişirildikten sonra zımparalanabilir, yontulabilir, pişmiş hamur pişmemiş hamura eklenerek tekrar pişirilebilir. Polimer kil hamurları non-toxic bir üründür. Zehirli madde içermez.

 • Silikon Tabanca ve...
 • Strafor Top Köpük ve...

  Strafor top köpüklerimiz sıkıştırılmış sert strafordan üretilmiştir 
  halka, kalp, top köpük olarak modelleri ve şekilleri bulunmaktadır 
  kapı süslerinde , üçlü set olarak ayna yapımında, hoşgeldin yazılarında, cibinlik yapımında gibi birçok alanlarda kullanılabilen üründür.

Bu kategoride toplam 1011 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 1011 ürün bulunmaktadır


İncelediğiniz Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü