Whatsapp

Ürün Filtre

Alt Kategoriler
Renk
Daha Fazla... Daha Az
Boyut
Daha Fazla... Daha Az
Figür
Daha Fazla... Daha Az
Fiyat Aralığı
TL TL
Filtre
 • Amigurumi İpleri

  Nako Pırlanta, zarafetiyle bir pırlanta gibi parlamak isteyenler için üretiliyor. Nako Pırlanta, göz alıcı parlaklığıyla giyiminize canlılık katıyor. Tüylenmeyen bir iplik olması ve olağanüstü hafifliğiyle rahat bir kullanım sağlıyor. Hem tığ hem de şişle kolayca uygulanan ve dört mevsim kullanabilen Nako Pırlanta ile örgü örmenin keyfini yaşayacaksınız.

 • Amigurumi Setler

  Amigurumi yapımında kullanılabilecek aksesuarlar yer almaktadır. El işlerinizde kullanabilirsiniz.  En uygun fiyatlı amigurumi setidir. Yeni başlayanlar içinde ideal bir settir.

  KULLANIM ALANLARI:

  Oyuncak bebek vb yapımlarında kullanılır.
  Son zamanlarin yeni hobilerinden olan amigurumi el işinde daha siklik ile kullanilir ayrıca çocuk gelişimi okuyan öğrencilerimizinde gözdesi haline gelmiştir.

Bu kategoride toplam 205 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 205 ürün bulunmaktadır
Amigurumi nedir nerelerde kullanılır ?
   

Popüler bir tığ işi olan Amigurumi Japonca bir kelimedir. Tığ işi veya örme anlamına gelen "ami" ile doldurulmuş bir bebek anlamına gelen "nuiguruminin" birleşiminden oluşmuştur. Amigurumi: kelimenin tam anlamıyla arkadaş edinme sanatı. Amigurumi Japonya'dan çok batıda popüler olmuştur. Özellikle sosyal medyalar dan modellerden pek çok ilham alınabilir. Ayrıca Amigurumi, üretenler için de bir maddi kazanç haline dönüşmüştür. Pek çok bebek odası dekorasyonun olmazsa olmazı haline gelen bu örgü bebek ve figürler hem yeni başlayanların hem de deneyimli kişiler tarafından başarıyla sonuçlanabilmektedir. Son zamanlarda bebeklerinin daha sağlıklı oyuncaklarla oynamasına özen gösteren ebeveynler de Amigurumi oyuncaklara oldukça ilgi göstermeye başladı.
Piyasada çok fazla ip çeşidi var ancak hepsi tığ işi amigurumi için iyi olmayabilir. Çok kabarık ve kalın olan bir iplikle çalışmak zor olabilir. 

Amigurumi için ip çeşitleri:
   

Akrilik iplik: Daha uygun maliyetli bir amigurumi yapmak istiyorsanız, akrilik uygun olabilir.
Fakat kayganlığından dolayı kolayca ayrılabilir.
Doldurma malzemesi ise Bebek ya da figürünüzü doldurmak için silikon elyaf boncuk elyaf daha çok tercihimizdir veya pamuk gibi sünger parçaları malzemeler kullanabilirsiniz.
Süsleme Malzemeleri hobizubi.com sitesi üzerinde Amigurumi oyuncağın dış yüzeyini süslemek ve şekil vermek için pek çok malzeme kullanılır. Vidalı ve vidasız Amigurumi gözleri, ses çıkaran çıngıraklar, hayvan sesi aparatları, ahşap halkalar, burunlar, gözlükler birçok çeşitler bulunmaktadır.
Amigurumi son zamanların en eğlenceli hobi sektöründe yerini almış ve hız kazanmıştır.


İncelediğiniz Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü