Whatsapp

Ürün Filtre

Alt Kategoriler
Renk
Daha Fazla... Daha Az
Boyut
Figür
Daha Fazla... Daha Az
Fiyat Aralığı
TL TL
Filtre
 • Kokulu Taş Malzemeleri

  Kokulu Taş Malzemeleri

  Silikon Kalıplarınızdan Elde Edebileceğiniz Dekoratif Objeleri Yapın!

 • Sabun Yapım Malzemeleri

  Sabun Yapım Malzemeleri

  El Yapımı Sabunlar Dekoratif Görünüşleri ile Doğanın İçinden Kokuları ve Her Aşaması, Doğadan Esinlenerek Tasarlamış ve Evde Özel Sabunlari kendiniz yapın.

 • Tutkal ve Yapıştırıcı

  Tutkal Ve Yapıştırıcı: 

  F6000 Yapıştırıcı, Çivili Kasnak, Swarovski Taş ve Boncuk Tutkali, Taş Yapıştırıcı - Strong stone Adhesive vs en yüksek kalite ile üretiliyor.

  ⁠⁠⁠Civili kasnak isi boncuk tutkalımiz marangoz tutkalları ile karistirmayiniz boncuk tutkalimiz su bazli olup hic bir kimyasal bulunmamaktadir. Damlatildiginda alt kısma geçmemekte ve içine çıkmamaktadır Şeffaf olan boncuk tutkalimiz beyaz görünümlü olup kuruduğunda tamamen şeffaf olmaktadir Simli tutkalimiz ise gene ayni sekilde beyaz ama kuruduğunda altin sarisi yada gumus olarak değişmektedir Beyaz tutkalimiz ise inci beyazi gibidir Katilik olarak şişeyi ters çevirdiğinizde hemen akışkan tutkal ise ise yaramaz bir tutkal olarak kabul ediniz Nisa boncuk tutkallarimizda akışkanlık yoktur siseyi sıktığınızda rahatlıkla boncuk seklinde damlatabilirsiniz Ayrica seffaf tutkalimizin yapiskan orani yuksektir ama Dp-24 tutkalimiz ise yapiskan orani cok cok yuksektir mermer bile yapıştırabilirsiniz Tavsiyemiz tutkal damlatmada küçük şişeler kullanarak damlatmayi gerçekleştiriniz

 • Diğer Ürünler

  Tutkal ve Yapıştırıcı, Hobi Malzemeleri, Reçine Boyalari ve birçok Kaliteli ve Uygun ürünler Toptan ve Perakende satış ile Hobizubi.com'da.

 • Polyester Malzemeleri

  Polyester reçine döküm için gerekli olan malzemeler burada

 • Sabun Boyası

  Sabun Boyaları

  El Yapımı Sabunlar Dekoratif Görünüşleri ile Doğanın İçinden Kokuları ve Her Aşaması, Doğadan Esinlenerek Tasarlamış ve Evde Özel Sabunlari kendiniz yapın.

  Sabun boyaları.

 • Mum Malzemeleri

  2021 yılın En Yeni Ve Kaliteli Mum Malzemeleri Hobizubi de. Mum Kalıpları, Beton ve Sabun Kalıplar Fiyatları Çeşitleri ve Modelleri bu kategoride bulunmaktadır.

  Yaptığınız mumları dekor olarak kullanabilirsiniz veya satabilirsiniz.

Bu kategoride toplam 221 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 221 ürün bulunmaktadır


İncelediğiniz Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü