Whatsapp
Bardak Altı Silikon Beton Kalıp - Nihale - Çiçek Motifli - 1005
Bardak Altı Silikon Beton Kalıp - Nihale - Çiçek Motifli - 1005 Bardak Altı Silikon Beton Kalıp - Nihale - Çiçek Motifli - 1005 Bardak Altı Silikon Beton Kalıp - Nihale - Çiçek Motifli - 1005 Bardak Altı Silikon Beton Kalıp - Nihale - Çiçek Motifli - 1005 Bardak Altı Silikon Beton Kalıp - Nihale - Çiçek Motifli - 1005 Bardak Altı Silikon Beton Kalıp - Nihale - Çiçek Motifli - 1005 Bardak Altı Silikon Beton Kalıp - Nihale - Çiçek Motifli - 1005 Bardak Altı Silikon Beton Kalıp - Nihale - Çiçek Motifli - 1005 Bardak Altı Silikon Beton Kalıp - Nihale - Çiçek Motifli - 1005

Bardak Altı Silikon Beton Kalıp - Nihale - Çiçek Motifli - 1005

75,00 TL
Durum
Yeni
Stok Kodu:
DEVPA44690
Favorilerime ekle1
Karşılaştırmaya Ekle0
Açıklama

Bardak Altı Silikon Beton Kalıp - Nihale -  Çiçek Motifli - 1005
 20 CM

 • Beton kalıplar ısıya dayanıklı ve kolay ayrılan yani ürün kuruduktan sonra çıkartılabilen Beton dökümlerinde hızlı kurmasını sağlayan ısı derecesi yüksek olan ortalama 200 ila 300 derece arasında sıcak ortamda koruyabilen bir Beton kalıbıdır Ayrıca silikon kalıplarımız birçok kez kullanılabilen  tek seferlik olmayan rBeton kalıplardır. Birçok alanda da kullanılabilen Beton kalıplar sizlerin hayal gücü ne bağlı olarak birçok sektörde de farklılıklar oluşturabilir Türkiye'de şu anda 180 modelden fazla reçine Beton kalıp modelimiz bulunmaktadır.

  Önemli uyarı :

  • Kalıp kullanım ömrü genel olarak 10 dur bazı model kalıplarımızda ise 20-25 arasıdır.
  • Kalıbınıza iyi bakmakla beraber kullanım şekli temizlik aşamaları gibi işlemlerde daha uzun kullanmanızı sağlayabilirsiniz.
  • Kalıp ayırıcı sprey kullanmanızı öneririz bu kalıp ayırıcı sprey veya wax vernik kalıp parlakllıgını korur uzun kullanım ömrü sağlar.
  • Alkol bazlı olmayan ıslak mendil ise temizlemede en iyi kalan epoksi sıvılarını temizlemede en etkenli malzemedir.
  • Silikon kalıplara kesinlikle alkol ve solvent bazlı ürünler ile temizlemeyiniz ve kalıp içine kesinlikle parmaklarınızla dokunmamaya özen gösteriniz.
Okumaya Devam EtShow less
Ürün Detayları
DEVPA44690

Bilgi kartı

Adet
1
Renk
Şeffaf
Figür
silikon kalıp
Taksit Tablosu
İncelemeler
Yorum yok

Değerlendirme yap

 • Değerlendir:
Bu ürünü basit ve kısa kelimelerle açıklayın.
aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Menü

Beğendiğiniz ürünleri kaydetmek için ücretsiz üye olun

Oturum Aç