Whatsapp
Red Rose Color Metalik Pembe Boncuk Boyaları - 1017
Red Rose Color Metalik Pembe Boncuk Boyaları - 1017 Red Rose Color Metalik Pembe Boncuk Boyaları - 1017 Red Rose Color Metalik Pembe Boncuk Boyaları - 1017


Red Rose Color Metalik Pembe Boncuk Boyaları - 1017

Marka: Devpa Nisa Aksesuar

DEVPA28955

(
20 Adet stok mevcut
)

Yeni ürün

Kredi Kartı

30.00 TL

Kapıda Ödeme
(sepette +18 TL ek maliyet)
48.00 TL

- +

En geç 30 Eylül Cuma günü kargoda

Bu üründen

5
adet satıldı.

Bu ürünü satın aldığınızda 3 sadakat puanı. kazanacaksınız. Sepetiniz toplamda 3 sadakat puanı 'na ulaşacak, bir sonraki alışverişinizde 0.60 TL.

 
Daha Fazla Bilgi

Red Rose Color Metalik Pembe Boncuk Boyaları - 1017

 • Boyutlu Boncuk Boyalar dekoratif sanatsal hobi çalışmalarında kullanılan su bazlı boyalardandır. 
 • Uygulandığı yüzey üzerinde yayılmaz kilitli kapak sistemi sayesinde esnasında sivri uçlu ucu şişeden ayrılmaz.
 • Ahşap, cam, seramik, mdf, tuval ve polyester gibi farklı yüzeylerin haricinde kumaş türleri üzerinde de uygulanabilir.
 • Metalik ve Simli olmak üzere 2 ayrı çeşidi ve farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. 
 • Pentur şişe ambalajı içerisinde yer alır.
 • Boyutlu Boncuk Boyalar ahşap, karton, seramik, cam ve kumaş üzerine uygulanır.
 • Plastik Tüp içindeki boyanın ince ucu sayesinde sıkılarak uygulanır
 • Simli veya parlak bir görünümü vardır.
 • Boyanmış çalışmalara boyut kazandırmak için kullanılır.
 • Kumaşa uygulandığında fixe işlemine gerek kalmaz.
 • Ürün ortalama 50 gr dır 
 
Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi

Kapıda Ödeme Nedir?

Kapıda ödemeyi seçen tüketiciler, internet üzerinden herhangi bir ödeme işlemi yapmazlar. Kargo firması, ürünün bedelini kargo teslimatı sırasında şirket adına tahsil eder. Başka bir deyişle, tüketici ödemeyi kargoyu alırken kargoyu teslim eden çalışana yapar. İnternetten alışveriş yapmak istemeyen ve güvenmeyen tüketiciler, bu sistem aracılığıyla online olarak alışveriş yapabilmekteler.

Kapıda ödemeli alışverişlerde yanlış anlaşılan bir konuyu hatırlatmak isteriz. Kapıda ödemeli alışverişler "beğenmedim" geri götür, almıyorum vazgeçtim mantığıyla çalışmamaktadır. Sipariş verilen ürün ile size gelen ürünün aynı olduğu taktirde verilen siparişlerin teslim alınması bir zorunluluktur.

Kapıda Ödemeyi Almazsam Ne Olur? 

Kapıda ödeme hizmetimizi her müşterimizde kullanma hakkını saklı tutuyoruz. Bu sebeple kapıda ödeme müşterilerimizden SMS ve telefon onayı alıyoruz. Müşteri kapıda ödemeyi kabul etmediğinde taciri zarara uğratmak, alışverişe zarar vermek gibi konularda avukatlarımız aracılığıyla maddi manevi tazminat davası açıyor, hepsinin de ötesinde müşterilerimize bir güven kaybı yaşıyoruz.

* DİKKAT: Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği adres, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini www.hobizubi.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

Kapıda Ödemeli Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

   1- Adres açık ve bilinir olmalıdır. Kargo şubesine kapıda ödemeli gönderilmemektedir.

   2- İşlemde ya da kargoda siparişi olan müşterilerimizin yeni siparişleri işleme alınmaz. İlk siparişleri teslim alındıktan sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak yeni siparişlerini onaylatabilir.  

   3- Kapıda ödemeli olarak bir siparişin işleme alma zorunluluğu yoktur, mesul da tutulamaz..

   4- Sipariş notuna acil, çabuk gelsin yoksa almam şeklinde yazan kişilerin siparişleri işleme alınmaz. (Firmamız siparişi kısa zaman içinde göndermekle mükelleftir. Kargo veya diğer sebeplerden dolayı firmamız gecikmelerden direk mesul tutulamaz).

   5- Farklı tutarlarda ve farklı zamanlarda üst üste verilen siparişler işleme alınmaz ve sipariş iptal edilir.

 

Kapıda ödeme siparişleri teslim almayan kişiler kara listeye eklenerek bir sonraki sipariş işleme alınmaz. Keyfi olarak paketini teslim almayan kişiler ise hukuki olarak incelemeye alınır. Paketini kendi sorumlulukları gereği teslim almayan kişiler maddi bedeli olan kısmı ödemekle mükelleftir. Siparişi veren kişiler paketi almakla mükellef kabul edilir.

 

www.hobizubi.com'dan sipariş veren müşteriler Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi'ni aynen kabul etmiş sayılır.

Bir Yorum Yaz

Red Rose Color Metalik Pembe Boncuk Boyaları - 1017

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
23.06.2021

HIZLI VE GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

ÜRÜNLER ÇOK HIZLI VE ANLATILDIĞI ŞEKİLDE GELDİ. TEŞEKKÜRLER. HAYIRLI İŞLER.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
Taksit Seçenekleri
 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menü