Whatsapp
Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram
Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram


Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram

Marka: Devpa Nisa Aksesuar

DEVPA28161

(
888 Adet stok mevcut
)

Yeni ürün

Kredi Kartı

800.00 TL

Kapıda Ödeme
(sepette +18 TL ek maliyet)
818.00 TL

- +

En geç 07 Ekim Cuma günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda 80 sadakat puanı. kazanacaksınız. Sepetiniz toplamda 80 sadakat puanı 'na ulaşacak, bir sonraki alışverişinizde 16.00 TL.

 
Daha Fazla Bilgi

Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram

 • Jel mum, katı şeffaf yumuşak bir üründür.
 • Normal mumlara oranla 4 kat daha uzun ömürlüdür.
 • Şeffaf olma özelliğine sahip jel mumları yaparken kabın içine yerleştireceğiniz objeler görüneceğinden dekoratif mumlar elde edebilirsiniz.

Jel Mum Nasıl Yapılır?

 • Katı halde bulunan jel mumu benmari usulü eritmek için bir kabı su ile doldurup ocakta ısıtın.
 • Benmari usulü eritmeye başladığınız jel mumu düzenli olarak karıştırın.
 • Jel eritilip, fitil ve fitil tutacağı ile isteğe bağlı boya ve koku ilave edilip seçilen kaba dökülür.
 • Jel yağ bazlı olduğu için su bazlı boyaların kullanılmaması tavsiye edilir. Renklendirmek isteyenler kürdanın ucu kadar pigment boya kullanarak jeli renklendirebilirler.
 • Kullanacağınız kaplara fitilleri yerleştirin. Fitillerin tutacakları ortada sabit kalmalarını sağlar. Eğer yapışkanlı tutacakları yoksa bir mum eritip kabın dibine damlatarak tutacağı ortaya sabitleyin.
 • Jel mum sıcakken cam kaplara, ılık hale geldiğinde ise mika kutulara dökebilirsiniz.
 • Eriyen jel kabın yarısına kadar doldurulup bir süre jelin donması beklenir. 32 santigrat derecede bu olacaktır. Hemen hepsini doldurursanız zemindeki malzemelerle küçük tepkimeler sonucunda kabarcıklar oluşabilir ve mumunuz kabarcıklı olabilir.
 • 5-10 dk kadar bu kabarcıkların gitmesini bekleyin. Daha sonra kabın kalan kısmı da doldurulup donması sağlanır.
 • Dikkat edilmesi gerekenler;
 • Eriticeğiniz kapta asla su vs. olmamalıdır bir damla su dahi bütün jel mumu bulandıracaktır.
 • Eritip ocaktan aldığınız sıvı jel mumu yavaşca, alçaktan dökünüz aksi takdirde baloncuk oluşur.
 • Kaba döktüğünüz jel mumu tamamen donana kadar hareket ettirmeyiniz.
 
Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi

Kapıda Ödeme Nedir?

Kapıda ödemeyi seçen tüketiciler, internet üzerinden herhangi bir ödeme işlemi yapmazlar. Kargo firması, ürünün bedelini kargo teslimatı sırasında şirket adına tahsil eder. Başka bir deyişle, tüketici ödemeyi kargoyu alırken kargoyu teslim eden çalışana yapar. İnternetten alışveriş yapmak istemeyen ve güvenmeyen tüketiciler, bu sistem aracılığıyla online olarak alışveriş yapabilmekteler.

Kapıda ödemeli alışverişlerde yanlış anlaşılan bir konuyu hatırlatmak isteriz. Kapıda ödemeli alışverişler "beğenmedim" geri götür, almıyorum vazgeçtim mantığıyla çalışmamaktadır. Sipariş verilen ürün ile size gelen ürünün aynı olduğu taktirde verilen siparişlerin teslim alınması bir zorunluluktur.

Kapıda Ödemeyi Almazsam Ne Olur? 

Kapıda ödeme hizmetimizi her müşterimizde kullanma hakkını saklı tutuyoruz. Bu sebeple kapıda ödeme müşterilerimizden SMS ve telefon onayı alıyoruz. Müşteri kapıda ödemeyi kabul etmediğinde taciri zarara uğratmak, alışverişe zarar vermek gibi konularda avukatlarımız aracılığıyla maddi manevi tazminat davası açıyor, hepsinin de ötesinde müşterilerimize bir güven kaybı yaşıyoruz.

* DİKKAT: Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği adres, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini www.hobizubi.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

Kapıda Ödemeli Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

   1- Adres açık ve bilinir olmalıdır. Kargo şubesine kapıda ödemeli gönderilmemektedir.

   2- İşlemde ya da kargoda siparişi olan müşterilerimizin yeni siparişleri işleme alınmaz. İlk siparişleri teslim alındıktan sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak yeni siparişlerini onaylatabilir.  

   3- Kapıda ödemeli olarak bir siparişin işleme alma zorunluluğu yoktur, mesul da tutulamaz..

   4- Sipariş notuna acil, çabuk gelsin yoksa almam şeklinde yazan kişilerin siparişleri işleme alınmaz. (Firmamız siparişi kısa zaman içinde göndermekle mükelleftir. Kargo veya diğer sebeplerden dolayı firmamız gecikmelerden direk mesul tutulamaz).

   5- Farklı tutarlarda ve farklı zamanlarda üst üste verilen siparişler işleme alınmaz ve sipariş iptal edilir.

 

Kapıda ödeme siparişleri teslim almayan kişiler kara listeye eklenerek bir sonraki sipariş işleme alınmaz. Keyfi olarak paketini teslim almayan kişiler ise hukuki olarak incelemeye alınır. Paketini kendi sorumlulukları gereği teslim almayan kişiler maddi bedeli olan kısmı ödemekle mükelleftir. Siparişi veren kişiler paketi almakla mükellef kabul edilir.

 

www.hobizubi.com'dan sipariş veren müşteriler Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi'ni aynen kabul etmiş sayılır.

Bir Yorum Yaz

Jel Mum, Mum Jeli, Şeffaf Mum 10 Kilogram

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
13.04.2021

Hızlı

bu kadar kısa surede geleceğını beklemıyordum. ayrıca fıyatta emsalerıne gore gayet uygundu

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
Taksit Seçenekleri
 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menü