Whatsapp
Soya Parafini Mum 5 KG
Soya Parafini Mum 5 KG Soya Parafini Mum 5 KG Soya Parafini Mum 5 KG Soya Parafini Mum 5 KG Soya Parafini Mum 5 KG Soya Parafini Mum 5 KG Soya Parafini Mum 5 KG Soya Parafini Mum 5 KG


Yerli Parafin Mum 1 KG

Marka: Devpa Nisa Aksesuar

DEVPA28114

(
884 Adet stok mevcut
)

Yeni ürün

Kredi Kartı
(3 taksit 0 komisyon)

52.50 TL

Kapıda Ödeme
(sepette +20 TL ek maliyet)
72.00 TL

- +

En geç 21 Ocak Cuma günü kargoda
 • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
 • Yurtiçi Kargo : 23.52 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)
 • Ptt Kargo - Köy & Kasaba : 32.57 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu üründen

43
adet satıldı.

Bu ürünü satın aldığınızda 5 sadakat puanı. kazanacaksınız. Sepetiniz toplamda 5 sadakat puanı 'na ulaşacak, bir sonraki alışverişinizde 1.00 TL.

 
Daha Fazla Bilgi

Yerli Parafin Mum

 • Alman parafini sert yağsız kokusuz bir üründür 1.kalite pürüzsüz sert bir üründür.
 • Alman parafinin orjinal ambalajı 25 kiloluk kolilerdedir. Sasol marka 2792 kodlu alman parafinimizin erime noktası 58-60 derecedir.
 • Tavsiye ettiğimiz erime derecesi 70 C derecedir.
 • Alman parafini benmari usulü eritilir mum yapılırken içine sertleştirici (starin) katmak gerekmez. Eritirken herhangi bir kötü koku vermez.
 • Kap ve kalıplara döktükten sonra çökme yapar ve ikinci kez eritilerek tamamlanır.
 • Alman parafini ürünümüz çok iyi renk ve koku tutar.
 • Bir kilogram tabakalar halinde gönderilir.
 •  
 • Yerli Parafin ile Mum Nasıl yapılır?
 • Katı halde bulunan parafini bir kabın içinde kısık ateşte eritin. Bu işlemi yaparken kullandığınız kabın eski olmasına dikkat edin.
 • İçine stearini ekleyin. Sıvı hale gelene kadar karıştırın, içine renklendirici olarak mum boyasını ilave edin.
 • Renklendirici ile birlikte esansını da eklemeyi unutmayın. Çünkü esans mumu yaktığınızda harika bir koku yaymasına neden olacaktır.
 • Fitili sabitledikten sonra benmari usulü erittiğiniz parafini kabınıza ekleyin. Fitilin tam ortada dik bir şekilde durmasına dikkat edin.
 • Fitilin uzun kalan kısmını kestikten sonra mumunuzu oda sıcaklığında 1 gece bekletin.
 • Ürün içeriği: 1 kilogram Alman parafini 
 
Bilgi Kartı
Figür : parafin mum
 
Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi

Kapıda Ödeme Nedir?

Kapıda ödemeyi seçen tüketiciler, internet üzerinden herhangi bir ödeme işlemi yapmazlar. Kargo firması, ürünün bedelini kargo teslimatı sırasında şirket adına tahsil eder. Başka bir deyişle, tüketici ödemeyi kargoyu alırken kargoyu teslim eden çalışana yapar. İnternetten alışveriş yapmak istemeyen ve güvenmeyen tüketiciler, bu sistem aracılığıyla online olarak alışveriş yapabilmekteler.

Kapıda ödemeli alışverişlerde yanlış anlaşılan bir konuyu hatırlatmak isteriz. Kapıda ödemeli alışverişler "beğenmedim" geri götür, almıyorum vazgeçtim mantığıyla çalışmamaktadır. Sipariş verilen ürün ile size gelen ürünün aynı olduğu taktirde verilen siparişlerin teslim alınması bir zorunluluktur.

Kapıda Ödemeyi Almazsam Ne Olur? 

Kapıda ödeme hizmetimizi her müşterimizde kullanma hakkını saklı tutuyoruz. Bu sebeple kapıda ödeme müşterilerimizden SMS ve telefon onayı alıyoruz. Müşteri kapıda ödemeyi kabul etmediğinde taciri zarara uğratmak, alışverişe zarar vermek gibi konularda avukatlarımız aracılığıyla maddi manevi tazminat davası açıyor, hepsinin de ötesinde müşterilerimize bir güven kaybı yaşıyoruz.

* DİKKAT: Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği adres, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini www.hobizubi.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

Kapıda Ödemeli Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

   1- Adres açık ve bilinir olmalıdır. Kargo şubesine kapıda ödemeli gönderilmemektedir.

   2- İşlemde ya da kargoda siparişi olan müşterilerimizin yeni siparişleri işleme alınmaz. İlk siparişleri teslim alındıktan sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak yeni siparişlerini onaylatabilir.  

   3- Kapıda ödemeli olarak bir siparişin işleme alma zorunluluğu yoktur, mesul da tutulamaz..

   4- Sipariş notuna acil, çabuk gelsin yoksa almam şeklinde yazan kişilerin siparişleri işleme alınmaz. (Firmamız siparişi kısa zaman içinde göndermekle mükelleftir. Kargo veya diğer sebeplerden dolayı firmamız gecikmelerden direk mesul tutulamaz).

   5- Farklı tutarlarda ve farklı zamanlarda üst üste verilen siparişler işleme alınmaz ve sipariş iptal edilir.

 

Kapıda ödeme siparişleri teslim almayan kişiler kara listeye eklenerek bir sonraki sipariş işleme alınmaz. Keyfi olarak paketini teslim almayan kişiler ise hukuki olarak incelemeye alınır. Paketini kendi sorumlulukları gereği teslim almayan kişiler maddi bedeli olan kısmı ödemekle mükelleftir. Siparişi veren kişiler paketi almakla mükellef kabul edilir.

 

www.hobizubi.com'dan sipariş veren müşteriler Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi'ni aynen kabul etmiş sayılır.

Bir Yorum Yaz

Yerli Parafin Mum 1 KG

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri
 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

İncelediğiniz Ürünler

Menü