Whatsapp
Polyester Reçine Sıvı Maddesi - 1 Litre

Polyester Reçine Sıvı Maddesi - 3 Litre

Marka: Devpa Nisa Aksesuar

DEVPA28666

(
85 Adet stok mevcut
)

Yeni ürün

Kredi Kartı

355.00 TL

Kapıda Ödeme
(sepette +18 TL ek maliyet)
373.00 TL

- +

En geç 30 Eylül Cuma günü kargoda

Bu üründen

16
adet satıldı.

Bu ürünü satın aldığınızda 35 sadakat puanı. kazanacaksınız. Sepetiniz toplamda 35 sadakat puanı 'na ulaşacak, bir sonraki alışverişinizde 7.00 TL.

 
Daha Fazla Bilgi

Polyester Reçine Sıvı Maddesi - 3 Litre


Epoksilerinizin 45 ila 60 dakika arasında donabilmesini sağlayan uygun ve kullanışlı bir maddedir.

Kullanılması Önerilen Dondurucu Oranı: Her 100 gr için 5 ml hacminde veya 2 gr. Ağırlığında uygun "Dondurucu" kullanmanız gerekmektedir. Dozaj hassas olduğu için hassas tartı veya mutfak tartısı gibi bir tartı kullanmanız önerilmektedir. Eklemek için ise iğnesini çıkarttığınız bir enjektörü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güvenlik: Polyesterter, vinilester, epoksi gibi termoset reçinelerle çalışırken iyi havalandırılan bir ortamda çalışın. Gerekiyorsa maske takın. Mutlaka uygun bir eldiven kullanın (Örneğin: Nitril Eldiven). Göze sıçramalara karşı koruyucu gözlük takın.

Uyarı: Kimyasal Üründür Sağlığa zararlıdır çalışma ortamınızı iyi bir şekilde havalandırarak çalışınız. İmkan dahilinde maske takılması önerilir. Mutlaka uygun bir eldiven ile çalışınız ve Herhangi bir göz sıçramasına karşın Koruyucu gözlük takınız.

Karıştırma ve Döküm: Dondurucu, reçine ile karıştırılmadan önce karıştırılır. Karışımı yapacağınız kaba kullandığınız reçinenin oranına uygun olarak %2 oranında dondurucu eklenir. Reçine ve  karışımı 2- 3 dakika kadar karışım homojenize olana kadar iyice karıştırılır. Karıştırma işleminden sonra karışımınız döküme hazırdır. Döküm yaparken kalıbınızın en alçak noktasına, olabildiğince yüksekten, ince bir akı şeklinde döküm yapmanız önerilir. Bu sayede dökümünüz içerisinde oluşabilecek hava kabarcığı azaltılabilir. 
 
ÖNEMLİ: Şeffaf Döküm Tipi Polyester siparişlerinizle beraber vereceğiniz Dondurucu siparişlerinizde yollanan Dondurucu  Şeffaf Döküm Tipi Polyester'e uygun olacak şekilde gönderilmektedir. Lütfen sıradan dondurucuları kullanmayınız. En iyi sonuç için dondurucu oranında değişiklik yapılmamalıdır. Az dondurucu kullanımı çok geç kür, fazla dondurucu kullanımı ise jelleşme ve sararma sorunlarına yol açabilir.!
 
ÖNEMLİ: Polyester reçineleri egzotermiktir yani kürleşme esnasında dışarı ısı vermektedir. Sıcaklık anlık olarak 120 C'ye kadar ulaşılabilmektedir.  Bu yüzden polyester ve diğer termoset döküm reçineleriyle döküm yaparken, yüksek hacimli dökümlerde, ortaya çıkan yüksek ısıdan dolayı çatlamalar meydana gelmektedir. Yüksek hacimli döküm yaparken, genellikle tavsiye edilen katman katman döküm yapılmasıdır. Genellikle her bir katmanın 1 cm kalınlığı aşmaması önerilir; ortam şartlarına göre bu rakam değişebilmektedir. Bu yüzden üretime geçmeden bir deneme uygulaması yapmanız önerilir. Kat izlerinin belli olmaması için yeni katın, bir önceki katın jel süresi içerisinde dökümü önerilir.
 
Renklendirme: Renklendirmek istendiğinizde, pigment pasta dondurucu konmadan önce polyester ile karıştırılmalı daha sonra dondurucu eklenmelidir. Reçineleri ile kullanılmalıdır. (pigmentlerle uyumludur.)
 
UV Dayanımı: Ürün UV konusunda kısıtlı bir dayanım sunmaktadır. Uzun süreli, yüksek oranda UV ışığına (özellikle UV-C) maruz kalınması halinde sararma meydana gelebilir. Kapalı ortamlarda UV dayanımı genel olarak yıllar mertebesindedir.
 
Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi

Kapıda Ödeme Nedir?

Kapıda ödemeyi seçen tüketiciler, internet üzerinden herhangi bir ödeme işlemi yapmazlar. Kargo firması, ürünün bedelini kargo teslimatı sırasında şirket adına tahsil eder. Başka bir deyişle, tüketici ödemeyi kargoyu alırken kargoyu teslim eden çalışana yapar. İnternetten alışveriş yapmak istemeyen ve güvenmeyen tüketiciler, bu sistem aracılığıyla online olarak alışveriş yapabilmekteler.

Kapıda ödemeli alışverişlerde yanlış anlaşılan bir konuyu hatırlatmak isteriz. Kapıda ödemeli alışverişler "beğenmedim" geri götür, almıyorum vazgeçtim mantığıyla çalışmamaktadır. Sipariş verilen ürün ile size gelen ürünün aynı olduğu taktirde verilen siparişlerin teslim alınması bir zorunluluktur.

Kapıda Ödemeyi Almazsam Ne Olur? 

Kapıda ödeme hizmetimizi her müşterimizde kullanma hakkını saklı tutuyoruz. Bu sebeple kapıda ödeme müşterilerimizden SMS ve telefon onayı alıyoruz. Müşteri kapıda ödemeyi kabul etmediğinde taciri zarara uğratmak, alışverişe zarar vermek gibi konularda avukatlarımız aracılığıyla maddi manevi tazminat davası açıyor, hepsinin de ötesinde müşterilerimize bir güven kaybı yaşıyoruz.

* DİKKAT: Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği adres, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini www.hobizubi.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

Kapıda Ödemeli Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

   1- Adres açık ve bilinir olmalıdır. Kargo şubesine kapıda ödemeli gönderilmemektedir.

   2- İşlemde ya da kargoda siparişi olan müşterilerimizin yeni siparişleri işleme alınmaz. İlk siparişleri teslim alındıktan sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak yeni siparişlerini onaylatabilir.  

   3- Kapıda ödemeli olarak bir siparişin işleme alma zorunluluğu yoktur, mesul da tutulamaz..

   4- Sipariş notuna acil, çabuk gelsin yoksa almam şeklinde yazan kişilerin siparişleri işleme alınmaz. (Firmamız siparişi kısa zaman içinde göndermekle mükelleftir. Kargo veya diğer sebeplerden dolayı firmamız gecikmelerden direk mesul tutulamaz).

   5- Farklı tutarlarda ve farklı zamanlarda üst üste verilen siparişler işleme alınmaz ve sipariş iptal edilir.

 

Kapıda ödeme siparişleri teslim almayan kişiler kara listeye eklenerek bir sonraki sipariş işleme alınmaz. Keyfi olarak paketini teslim almayan kişiler ise hukuki olarak incelemeye alınır. Paketini kendi sorumlulukları gereği teslim almayan kişiler maddi bedeli olan kısmı ödemekle mükelleftir. Siparişi veren kişiler paketi almakla mükellef kabul edilir.

 

www.hobizubi.com'dan sipariş veren müşteriler Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi'ni aynen kabul etmiş sayılır.

Bir Yorum Yaz

Polyester Reçine Sıvı Maddesi - 3 Litre

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri
 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menü