Whatsapp
Yeni
REÇİNE EPOKSİ RESİN MADDESİ - 375 ML

REÇİNE EPOKSİ RESİN MADDESİ - 375 ML

Marka: Devpa Nisa Aksesuar

DEVPA19577

(
39 Adet stok mevcut
)

Yeni ürün

Kredi Kartı

120.00 TL

Kapıda Ödeme
(sepette +18 TL ek maliyet)
138.00 TL

- +

En geç 12 Ekim Çarşamba günü kargoda

Bu üründen

448
adet satıldı.

Bu ürün zaten indirimde olduğu için indirim puanı yok.

 
Daha Fazla Bilgi

Epoksi Reçine Sıvı Cam Maddesi - 375 ML

 • MALZEMEMİZ 2 BİRİM REÇİNE + 1 BİRİM DONDURUCU ŞEKLİNDEDİR.
 • 2+1 ORANDA YAVAŞÇA KARIŞIM YAPILARAK KULLANILMASI GEREKİR, BAŞKA HİÇ BİR KARIŞIM ORANI  DOĞRU DEĞİLDİR VE MALZEMENIN KİMYASAL REAKSİYONUNU BOZAR. KULLANILMADAN ONCE SICAKTA BEKLETİLMESİ HAVA ÇIKIŞINI KOLAYLAŞTIRIR VE TAVSIYE EDILIR.
 • KARIŞIM MUTLAKA YAVAŞÇA YAPILMALIDIR ( ÖRNEK: 200 GR REÇİNE + 100 GR DONDURUCU İLE KARIŞTIRILMALIDIR )
 • KULLANILACAK MIKTAR KADAR KARIŞIM YAPILMALIDIR.
 • KARIŞIM YAPILACAK OLAN KAP GENİŞ OLMASI TAVSİYE EDİLİR.
 • KARIŞIM YAPILACAK OLAN KABA ÖNCE DONDURUCU, SONRA KARISIM ORANI MIKTARINCA REÇİNE KOYULMASI TAVSIYE EDILIR.
 • MALZEME TEK YÖNDE YAVAŞCA KARIŞTIRILMALI, KARIŞIM BİTTİKTEN SONRA MALZEME  LEĞEN VB. GENİŞ BİR KABA ALINIP  ORTAM SICAKLIGINA GORE 0-30 DAKIKA HAVASI CIKMASI ICIN DİNLENDİRİLMESİ TAVSİYE EDİLİR.
 • DÖKÜM İŞLEMLERİNDE, DİNLENDİRME YAPILAN  KABA YA DA DÖKÜM ESNASINDA SICAK BIR UYGULAMA İLE YÜZEYDE HAVALAR ALINABİLİNİR.
 • HER KİMYASAL MALZEMENİN OLDUGU GİBİ YAPILAN BU KARIŞIMINDA BİR KAPTA DURMA SÜRESİ (POT-LİFE) VARDIR, BU DEGER KARISIM YAPILAN KABIN GENISLIGINE GORE DEGISIR, GENIS KAPLARDA BU SURE UZAR, DAR KAPLARDA REAKSIYON HIZLANIR, KARISIM YAPILDIGINDA BUNA DİKKAT EDİLMELİDİR.
 • MALZEMENİN KURUMA SÜRESİ ORTAMA VE UYGULANAN KALINLIGA GORE DEGISILIK GOSTERMEKLE BERABER, ORTALAMA OLARAK; DOKUNMA KURUMASI: 12-24 SAAT  TAM KURUMA 2-4 GÜN (UYGULANAN KALINIK VE ORTAM ŞARTLARINA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR).
 • DÖKÜM İŞLEMİNDEN SONRA, JELLEŞME ESNASINDA SOGUK ORTAMDA TUTMA, JELLESMEDEN SONRA SICAK ORTAM VEYA ISI GOSTERILMESI TAVSIYE EDİLİR, BOYLECE KURUMA DA HIZLANIR.
 • SÖZÜ GEÇEN ZAMANSAL DEGERLER ORTAM, KARIŞIM YAPILAN KAP, KARISIM YAPILAN MIKTAR, UYGULANACAK KALINLIGA GORE DEGISIKLIK GÖSTERİR  HIC BIR DEGER KESİNLİK İFADE ETMEZ.
 
Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi

Kapıda Ödeme Nedir?

Kapıda ödemeyi seçen tüketiciler, internet üzerinden herhangi bir ödeme işlemi yapmazlar. Kargo firması, ürünün bedelini kargo teslimatı sırasında şirket adına tahsil eder. Başka bir deyişle, tüketici ödemeyi kargoyu alırken kargoyu teslim eden çalışana yapar. İnternetten alışveriş yapmak istemeyen ve güvenmeyen tüketiciler, bu sistem aracılığıyla online olarak alışveriş yapabilmekteler.

Kapıda ödemeli alışverişlerde yanlış anlaşılan bir konuyu hatırlatmak isteriz. Kapıda ödemeli alışverişler "beğenmedim" geri götür, almıyorum vazgeçtim mantığıyla çalışmamaktadır. Sipariş verilen ürün ile size gelen ürünün aynı olduğu taktirde verilen siparişlerin teslim alınması bir zorunluluktur.

Kapıda Ödemeyi Almazsam Ne Olur? 

Kapıda ödeme hizmetimizi her müşterimizde kullanma hakkını saklı tutuyoruz. Bu sebeple kapıda ödeme müşterilerimizden SMS ve telefon onayı alıyoruz. Müşteri kapıda ödemeyi kabul etmediğinde taciri zarara uğratmak, alışverişe zarar vermek gibi konularda avukatlarımız aracılığıyla maddi manevi tazminat davası açıyor, hepsinin de ötesinde müşterilerimize bir güven kaybı yaşıyoruz.

* DİKKAT: Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği adres, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini www.hobizubi.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

Kapıda Ödemeli Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

   1- Adres açık ve bilinir olmalıdır. Kargo şubesine kapıda ödemeli gönderilmemektedir.

   2- İşlemde ya da kargoda siparişi olan müşterilerimizin yeni siparişleri işleme alınmaz. İlk siparişleri teslim alındıktan sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak yeni siparişlerini onaylatabilir.  

   3- Kapıda ödemeli olarak bir siparişin işleme alma zorunluluğu yoktur, mesul da tutulamaz..

   4- Sipariş notuna acil, çabuk gelsin yoksa almam şeklinde yazan kişilerin siparişleri işleme alınmaz. (Firmamız siparişi kısa zaman içinde göndermekle mükelleftir. Kargo veya diğer sebeplerden dolayı firmamız gecikmelerden direk mesul tutulamaz).

   5- Farklı tutarlarda ve farklı zamanlarda üst üste verilen siparişler işleme alınmaz ve sipariş iptal edilir.

 

Kapıda ödeme siparişleri teslim almayan kişiler kara listeye eklenerek bir sonraki sipariş işleme alınmaz. Keyfi olarak paketini teslim almayan kişiler ise hukuki olarak incelemeye alınır. Paketini kendi sorumlulukları gereği teslim almayan kişiler maddi bedeli olan kısmı ödemekle mükelleftir. Siparişi veren kişiler paketi almakla mükellef kabul edilir.

 

www.hobizubi.com'dan sipariş veren müşteriler Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi'ni aynen kabul etmiş sayılır.

Bir Yorum Yaz

REÇİNE EPOKSİ RESİN MADDESİ - 375 ML

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(3)
05.10.2021

deneyeceğim

MEerhabalar..çok güzel ,kaliteli ve sistematik bir mağaza...ürünü denedikten sonra çok memnun kalırsam çok daha fazla alacağım

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
09.04.2021

Çok güzel

denemek için aldım eğer güzelse tekrar yorum yazacagım ve 10lt alacagım

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
15.05.2020

Müthiş bir ürün

Reçine marka ve fiyatları arasında en uygun ve en kalitelisi diyebilirim. ❤️

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
Taksit Seçenekleri
 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menü