Whatsapp
4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ
4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ 4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ 4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ 4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ 4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ 4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ 4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ 4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ 4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ 4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ 4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ

4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ

150,00 TL
Renk Seçiniz
Durum
Yeni
Stok Kodu:
DEVPA14637-BEY29568
Favorilerime ekle0
Karşılaştırmaya Ekle0
Açıklama

4 CM SERT ŞERİT GREN BALEN 5 TOP RENK SEÇMELİ

ŞERİT GELİNLİK GRENİ - GREN BALEN ÇEŞİTLERİ
Gren genellikle abiye ,gelinlik tuvalet etek kısımlarında sert ve kabarık durması için kullanılan bir üründür. sert ve yumuşk olarak iki kalitede de ürün bulunmakta olup fiyonk cicek  abiye şapka yapımında kullanılır.
Yüklü adet alımlarınızda irtibat kurunuz.
Eni 1.5 cm dir ortalama 20 mt lik toplardır 
Grenleri renklerine göre de tercih edebilirsiniz. Şeffaf, beyaz, krem, siyah ve çeşitli renkleri ve kesilmiş çeşitli (en) cm’leri mevcuttur. 1 paketi 22 mt’dir. Görünürlüğü az ve uygulaması kolay bir ürün olduğu için kullanım yeri çok çeşitlidir. Elde veya makinede dikerek monte edilir. Üzerine rahatlıkla boncuk işleyebilir, plastik malzemeleri silikon aracılığıyla yapıştırabilirsiniz.

Not: Metrelik ürünlerde iade ve değişim yoktur.
Gelinlik ve abiye sektöründe sık kullanılmasının hatta gelinlik malzemesi olarak özdeşleşmesinin sebebi tül, ipek, saten gibi hassas ve ince kumaşlara görünmez bir takviye yapılabilecek hafiflikte ve esneklikte olmasıdır.
Kumaşı dik tutabilme özelliği, kıvrılmasını istemediğiniz detaylara istediğiniz görünümü verecek, istediğiniz ihtişamı almanızı sağlayacaktır. Veya yumuşak gren tercih ederek, kıvrılmasını istediğiniz yere ekleyerek istediğiniz derecede volanı kalıcı olarak verebilir, detayların zerafetini bu şekilde koruyabilirsiniz.
Grenin aynı zamanda esnek ve kırılmaz yapısı da istediğiniz çiçek, kurdela gibi detayları yapıp üzerini kumaşla veya boncuklarla kaplamanız için ideal bir seçenektir. Bu nedenle şapka için kullanım alanı 2. Sıradadır. İngiltere kraliyet seromonisi ve düğünlerinde gördüğünüz o ilginç ve gösterişli şapkaların en önemli yardımcı malzemesi grenlerdir.
Süslemelerde kullanabilir, istediğiniz deseni gren sayesinde boyutlandırabilirsiniz. Kolayca kesilir. Suya dayanıklıdır. Kopmaz veya yıpranmaz. Birlikte kullandığınız kumaşın ömrünü uzatan, dayanıklılığını artıran aynı zamanda haya gücünüzle istediğiniz her yerde kullanılabileceğiniz mükemmel bir takviye malzemesidir.

Not:  verilen metreler brüt rakamlardır Metrelik ürünlerde iade ve değişim yoktur. 

Okumaya Devam EtShow less
Ürün Detayları
DEVPA14637-BEY29568

Bilgi kartı

Adet
5
Ölçü
100 Metre
Renk
Beyaz
Krem
Siyah
Şeffaf
Boyut
40mm
Figür
gren

Belirli Referanslar

ean13
8681463745295
upc
868146374529
Taksit Tablosu
İncelemeler
Yorum yok

Değerlendirme yap

  • Değerlendir:
Bu ürünü basit ve kısa kelimelerle açıklayın.
aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Menü

Beğendiğiniz ürünleri kaydetmek için ücretsiz üye olun

Oturum Aç