Reçine Sıvı Cam 750  ML

Reçine Sıvı Cam 750 ML

En geç 27.06.2019 Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Kargo : 9,00 TL

DEVPA17789

Yeni ürün

500 ml Sıvı Cam Reçine Maddesi + 250 ml Hızlı Dondurucu

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

59,90 TL

64,90 TL

96 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

·  4+1 ORANDA AĞIRLIKÇA KARIŞIM YAPILARAK KULLANILMASI GEREKİR, BAŞKA HİÇ BİR KARIŞIM ORANI  DOĞRU DEĞİLDR VE MALZEMENIN KİMYASAL REAKSİYONUNU BOZAR.KULLANILMADAN ONCE SICAKDA BELETILMESI HAVA ÇIKIŞINI KOLAYLASTIRIR VE TAVSIYE EDILIR.

·   KARIŞIM MUTLAKA AGIRLIKÇA YAPILMALIDIR ( ÖRNEK : 400 GR REÇİNE + 100 GR SERTLEŞTİRİCİ İLE KARIŞTIRILMALIDIR )

·    KULLANILACAK MIKTARDA KARIŞIM YAPILMALIDIR.

·    KARIŞIM YAPILACAK OLAN KAP GENİŞ OLMASI TAVSİYE EDİLİR.

·    KARIŞIM YAPILACAK OLAN KABA ÖNCE SERTLEŞTİRİCİ, SONRA KARISIM ORANI MIKTARINCA REÇİNE KOYULMASI TAVSIYE EDILIR.

·    MALZEME TEK YÖNDE YAVAŞCA KARIŞTIRILMALI, KARIŞIM BİTTİKTEN SONRA MALZEME  LEĞEN VB. GENİŞ BİR KABA ALINIP  ORTAM SICAKLIGINA GORE 0-30 DAKIKA HAVASI CIKMASI ICIN DİNLENDİRİLMESİ TAVSİYE EDİLİR.

·    DÖKÜM İŞLEMLERİNDE ,DİNLENDİRME YAPILAN  KAPDA YADA DÖKÜM ESNASINDA SICAK BIR UYGULAMA İLE YÜZEYDE HAVALAR ALINABİLİNİR.

·     HER KİMYASAL MALZEMENİN OLDUGU GİBİ YAPILAN BU KARIŞIMINDA BİR KAPDA DURMA SÜRESİ (POT-LİFE) VARDIR, BU DEGER KARISIM YAPILAN KABIN GENISLIGINE GORE DEGISIR, GENIS KAPLARDA BU SURE UZAR, DAR KAPLARDA REAKSIYON HIZLANIR, KARISIM YAPILDIGINDA BUNA DİKKAT EDİLMELİDİR.

·     MALZEMENİN KURUMA SÜRESİ ORTAMA VE UYGULANAN KALINLIGA GORE DEGISILIK GOSTERMEKLE BERABER, ORTALAMA OLARAK ; DOKUNMA KURUMASI :12-24 SAAT     TAM KURUMA 2-4 GÜN( UYGULANAN KALINIK VE ORTAM ŞARTLARINA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR )

·     DÖKÜM İŞLEMİNDEN SONRA ,JELLEŞME ESNASINDA SOGUK ORTAMDA TUTMA, JELLESMEDEN SONRA SICAK ORTAM VEYA ISI GOSTERILMESI TAVSIYE EDİLİR, BOYLECE KURUMA DA HIZLANIR..

·     SÖZÜ GEÇEN ZAMANSAL DEGERLER ORTAM –KARIŞIM YAPILAN KAP-KARISIM YAPIALAN MIKTAR-UYGULANACAK KALINLIGA GORE DEGISIKLIK GÖSTERİR  HIC BIR DEGER KESİNLİK İFADE ETMEZ.

Bir Yorum Yaz

Reçine Sıvı Cam 750 ML

500 ml Sıvı Cam Reçine Maddesi + 250 ml Hızlı Dondurucu

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 15

Son görüntülenen

Menü