Whatsapp
SU KABAK BONCUĞU TURUNCU 50 GR
SU KABAK BONCUĞU TURUNCU 50 GR SU KABAK BONCUĞU TURUNCU 50 GR


SU KABAK BONCUĞU KIRMIZI 50 GR

Marka: Devpa Nisa Aksesuar

DEVPA3823

(
20 Adet stok mevcut
)

Yeni ürün

Kredi Kartı

30.00 TL

Kapıda Ödeme
(sepette +18 TL ek maliyet)
48.00 TL

- +

En geç 06 Ekim Perşembe günü kargoda

Bu üründen

13
adet satıldı.

Bu ürünü satın aldığınızda 3 sadakat puanı. kazanacaksınız. Sepetiniz toplamda 3 sadakat puanı 'na ulaşacak, bir sonraki alışverişinizde 0.60 TL.

 
Daha Fazla Bilgi

SU KABAK BONCUĞU KIRMIZI 50 GR

Aynı zamanda su kabağı avize için kullandığımız boncuklar deliksiz olmalıdır. Su kabağı avize de delikli boncukların kullanılması görüntüyü bozacaktır. Çünkü ışık delikten geçeceği için istenilen ahenk elde edilemez. Ayrıca su kabağı avize de delikli boncuğu kullanmak boncukları monte ederken delikli kısmı kenara getirmek için ekstra çalışma gerektireceği için işçiliği zorlaştırır ve zaman kaybına neden olur.

Su kabağı avize de bu delikli boncukları kullanıldığı takdirde boncukları su kabağına çakarken bu boncukların biraz daha basık olmasından dolayı delik ya da boncuk çatlayabilir. Su kabağı avize için tercih ettiğimiz deliksiz boncukları su kabağı malzemeleri satan mağazalardan, boncuk aksesuarları satan iş yerlerinden ve su kabağı boncuğu 

Su kabağı avize de en çok kullanılan boncuk 6 mm ebatlarında ki deliksiz parlak plastik boncuklardır. Bu boncukların su kabağına en uygun özelliklerde yerleştirilmesi için birkaç farklı matkap ucu kullanılmaktadır.

 
Bilgi Kartı
Adet : 1
Gram : 50 Gr
Renk : kırmızı
Figür : boncuk
 
Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi

Kapıda Ödeme Nedir?

Kapıda ödemeyi seçen tüketiciler, internet üzerinden herhangi bir ödeme işlemi yapmazlar. Kargo firması, ürünün bedelini kargo teslimatı sırasında şirket adına tahsil eder. Başka bir deyişle, tüketici ödemeyi kargoyu alırken kargoyu teslim eden çalışana yapar. İnternetten alışveriş yapmak istemeyen ve güvenmeyen tüketiciler, bu sistem aracılığıyla online olarak alışveriş yapabilmekteler.

Kapıda ödemeli alışverişlerde yanlış anlaşılan bir konuyu hatırlatmak isteriz. Kapıda ödemeli alışverişler "beğenmedim" geri götür, almıyorum vazgeçtim mantığıyla çalışmamaktadır. Sipariş verilen ürün ile size gelen ürünün aynı olduğu taktirde verilen siparişlerin teslim alınması bir zorunluluktur.

Kapıda Ödemeyi Almazsam Ne Olur? 

Kapıda ödeme hizmetimizi her müşterimizde kullanma hakkını saklı tutuyoruz. Bu sebeple kapıda ödeme müşterilerimizden SMS ve telefon onayı alıyoruz. Müşteri kapıda ödemeyi kabul etmediğinde taciri zarara uğratmak, alışverişe zarar vermek gibi konularda avukatlarımız aracılığıyla maddi manevi tazminat davası açıyor, hepsinin de ötesinde müşterilerimize bir güven kaybı yaşıyoruz.

* DİKKAT: Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği adres, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini www.hobizubi.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

Kapıda Ödemeli Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

   1- Adres açık ve bilinir olmalıdır. Kargo şubesine kapıda ödemeli gönderilmemektedir.

   2- İşlemde ya da kargoda siparişi olan müşterilerimizin yeni siparişleri işleme alınmaz. İlk siparişleri teslim alındıktan sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak yeni siparişlerini onaylatabilir.  

   3- Kapıda ödemeli olarak bir siparişin işleme alma zorunluluğu yoktur, mesul da tutulamaz..

   4- Sipariş notuna acil, çabuk gelsin yoksa almam şeklinde yazan kişilerin siparişleri işleme alınmaz. (Firmamız siparişi kısa zaman içinde göndermekle mükelleftir. Kargo veya diğer sebeplerden dolayı firmamız gecikmelerden direk mesul tutulamaz).

   5- Farklı tutarlarda ve farklı zamanlarda üst üste verilen siparişler işleme alınmaz ve sipariş iptal edilir.

 

Kapıda ödeme siparişleri teslim almayan kişiler kara listeye eklenerek bir sonraki sipariş işleme alınmaz. Keyfi olarak paketini teslim almayan kişiler ise hukuki olarak incelemeye alınır. Paketini kendi sorumlulukları gereği teslim almayan kişiler maddi bedeli olan kısmı ödemekle mükelleftir. Siparişi veren kişiler paketi almakla mükellef kabul edilir.

 

www.hobizubi.com'dan sipariş veren müşteriler Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi'ni aynen kabul etmiş sayılır.

Bir Yorum Yaz

SU KABAK BONCUĞU KIRMIZI 50 GR

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri
 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

İncelediğiniz Ürünler

Menü