Whatsapp
Hızlı Donan Hobi Harcı - İnci Beyazı - 5KG

Hızlı Donan Hobi Harcı - İnci Beyazı - 5KG

240,00 TL
Stok Kodu:
DEVPA56487
Favorilerime ekle0
Karşılaştırmaya Ekle0
Açıklama

Çok erken yüksek dayanım sağlayan özel tip alçılar ve mukavemet arttırıcı kimyasallar içeren, polimer katkılı, akışkan tipte, tek bileşenli yüksek basınç mukavemetine sahip beton ve alçı bazlı hobi harcıdır. 25 kg toz için 5-5,25 Lt temiz su kullanımını öneriyoruz. Kalıptan çıkma süresi ortam sıcaklığına bağlı olmakla birlikte 15-20 dk’dır.

Kullanım Alanları

Hediyelik eşya sektöründe vazolar, saksılar, dekoratif süs eşyaları, Kalınlığı 1-2 cm aralığında tüm model kalıplarında , Beton ve alçı görünümü istenen tüm modellerde kullanılır.

Özellikleri ve Avantajları

Sınırsız tasarım olanağı. Pürüzsüz yüzey.  Kısa zamanda donma. Erken kuruma.  Kolay hazırlanır ve uygulanır. Kendiliğinden yayılım gösterir. Yüksek basınç mukavemetine sahiptir. Çatlama direnci yüksektir. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

hobi harçlarının dökümleri kişiden kişiye göre değişiyor. Bazı müşterilerimiz geri kötü dönüşleri oluyor ve ziyaret ettiğimizde harcı yanlış su oranı ile karıştırdıkları ile karşılaşıyoruz.

Su oranları çok önemli. Önerilen su oranına uyulmaz ise ve çok su katılırsa geç donma, çatlama gibi sorunlarla karşılaşılabilirler. Az su oranı ile dökümde erken donma ile karşılaşabilirler

Su oranları şu şekildedir; 

Beyaz ve inci beyaz %30

Not = Bunda kuruma süresi 5 ila 10 dakika arasıdır 

İnci beyaz daha erken donar ve  mukavemiyet daha sağlamdır 

Okumaya Devam EtShow less
Ürün Detayları
DEVPA56487

Bilgi kartı

Gram
5 KG
Renk
İnci Beyazı
Figür
Hızlı Donan Hobi Harcı
Taksit Tablosu
İncelemeler
Yorum yok

Değerlendirme yap

  • Değerlendir:
Bu ürünü basit ve kısa kelimelerle açıklayın.
aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Menü

Beğendiğiniz ürünleri kaydetmek için ücretsiz üye olun

Oturum Aç