Whatsapp
Reçine Epoksi Tesbih Seti - Osmanlı Turası 10mm Yuvarlak
Reçine Epoksi Tesbih Seti - Osmanlı Turası 10mm Yuvarlak Reçine Epoksi Tesbih Seti - Osmanlı Turası 10mm Yuvarlak Reçine Epoksi Tesbih Seti - Osmanlı Turası 10mm Yuvarlak Reçine Epoksi Tesbih Seti - Osmanlı Turası 10mm Yuvarlak Reçine Epoksi Tesbih Seti - Osmanlı Turası 10mm Yuvarlak Reçine Epoksi Tesbih Seti - Osmanlı Turası 10mm Yuvarlak


Reçine Epoksi Tesbih Seti - Osmanlı Turası 10mm Yuvarlak

Marka: Devpa Nisa Aksesuar

(
750 Adet stok mevcut
)

Yeni ürün

Kredi Kartı

241.20 TL

Kapıda Ödeme
(sepette +18 TL ek maliyet)
259.00 TL

- +

En geç 30 Eylül Cuma günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda 24 sadakat puanı. kazanacaksınız. Sepetiniz toplamda 24 sadakat puanı 'na ulaşacak, bir sonraki alışverişinizde 4.80 TL.

 
Daha Fazla Bilgi

Reçine Epoksi Tesbih Seti - Osmanlı Turası 10mm Yuvarlak

 • Kullanım : 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dökülüp yavaş yavaş hava kabarcığı kalmayacak şekilde karıştırılır . Karıştırma işlemini sağda sola , soldan sağa 
 • ve aşağıdan yukarıya olacak şekilde 2-3 dakika boyunca iyice karıştırın. Karıştırma esnasında
 • karıştırma çubuğu kabın dibi ve kenarlarına değdirilecek homojen bir karışım sağlanmalıdır.
 • Daha sonra karışım 5 dakika dinlendirilir ve kalıba dökülerek kurumaya bırakılır. 
 • Yaklaşık 6 saat sonra elle dokunabilir hele gelir. 12 saat içinde tamamen sertleşir.
 • 48 saatte çizilmez bir cam halini alır. Renk : Şeffaf 
 • Püskül Rengini Seçiniz Lütfen.
 • İçerik : Reçine Epoksi Kalıp
 • İçerik : Gümüş Takı Set
 • İçerik : Epoksi Reçine Sıvı cam maddesi: 155 ml
 • Ürün Görselde Görüldüğü Gibi Set Halinde Gönderilcektir.

 
Bilgi Kartı
Figür : Tesbih Malzemeleri , Reçine epoksi kalıp
 
Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi

Kapıda Ödeme Nedir?

Kapıda ödemeyi seçen tüketiciler, internet üzerinden herhangi bir ödeme işlemi yapmazlar. Kargo firması, ürünün bedelini kargo teslimatı sırasında şirket adına tahsil eder. Başka bir deyişle, tüketici ödemeyi kargoyu alırken kargoyu teslim eden çalışana yapar. İnternetten alışveriş yapmak istemeyen ve güvenmeyen tüketiciler, bu sistem aracılığıyla online olarak alışveriş yapabilmekteler.

Kapıda ödemeli alışverişlerde yanlış anlaşılan bir konuyu hatırlatmak isteriz. Kapıda ödemeli alışverişler "beğenmedim" geri götür, almıyorum vazgeçtim mantığıyla çalışmamaktadır. Sipariş verilen ürün ile size gelen ürünün aynı olduğu taktirde verilen siparişlerin teslim alınması bir zorunluluktur.

Kapıda Ödemeyi Almazsam Ne Olur? 

Kapıda ödeme hizmetimizi her müşterimizde kullanma hakkını saklı tutuyoruz. Bu sebeple kapıda ödeme müşterilerimizden SMS ve telefon onayı alıyoruz. Müşteri kapıda ödemeyi kabul etmediğinde taciri zarara uğratmak, alışverişe zarar vermek gibi konularda avukatlarımız aracılığıyla maddi manevi tazminat davası açıyor, hepsinin de ötesinde müşterilerimize bir güven kaybı yaşıyoruz.

* DİKKAT: Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği adres, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini www.hobizubi.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

Kapıda Ödemeli Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

   1- Adres açık ve bilinir olmalıdır. Kargo şubesine kapıda ödemeli gönderilmemektedir.

   2- İşlemde ya da kargoda siparişi olan müşterilerimizin yeni siparişleri işleme alınmaz. İlk siparişleri teslim alındıktan sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak yeni siparişlerini onaylatabilir.  

   3- Kapıda ödemeli olarak bir siparişin işleme alma zorunluluğu yoktur, mesul da tutulamaz..

   4- Sipariş notuna acil, çabuk gelsin yoksa almam şeklinde yazan kişilerin siparişleri işleme alınmaz. (Firmamız siparişi kısa zaman içinde göndermekle mükelleftir. Kargo veya diğer sebeplerden dolayı firmamız gecikmelerden direk mesul tutulamaz).

   5- Farklı tutarlarda ve farklı zamanlarda üst üste verilen siparişler işleme alınmaz ve sipariş iptal edilir.

 

Kapıda ödeme siparişleri teslim almayan kişiler kara listeye eklenerek bir sonraki sipariş işleme alınmaz. Keyfi olarak paketini teslim almayan kişiler ise hukuki olarak incelemeye alınır. Paketini kendi sorumlulukları gereği teslim almayan kişiler maddi bedeli olan kısmı ödemekle mükelleftir. Siparişi veren kişiler paketi almakla mükellef kabul edilir.

 

www.hobizubi.com'dan sipariş veren müşteriler Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi'ni aynen kabul etmiş sayılır.

Bir Yorum Yaz

Reçine Epoksi Tesbih Seti - Osmanlı Turası 10mm Yuvarlak

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri
 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menü