Whatsapp
F6000 Yapıştırıcı-50ml
F6000 Yapıştırıcı-50ml F6000 Yapıştırıcı-50ml


F6000 Yapıştırıcı-50ml

Marka: Devpa Nisa Aksesuar

DEVPA27714

(
13 Adet stok mevcut
)

Yeni ürün

Kredi Kartı

40.00 TL

Kapıda Ödeme
(sepette +18 TL ek maliyet)
58.00 TL

- +

En geç 06 Ekim Perşembe günü kargoda

Bu üründen

9
adet satıldı.

Bu ürünü satın aldığınızda 4 sadakat puanı. kazanacaksınız. Sepetiniz toplamda 4 sadakat puanı 'na ulaşacak, bir sonraki alışverişinizde 0.80 TL.

 
Daha Fazla Bilgi

Teknik veriler

Ürün adı: F6000
Ürün rengi: şeffaf
Çalışma süresi: 3 ila 5 dakika
ilk kürlenme süresi: oda sıcaklığında 5 ila 10 saat
Tam kürlenme süresi: oda sıcaklığında 24 ila 36 saat, 30 dakika içinde 50 derecede bir fırına.
Son güç: 80A
En iyi sıcaklık: 20 ila 30 derece
Optimum depolama sıcaklığı: 10 ila 30 derece
Raf ömrü: 3 yıl

Mücevher mağazaları, mobil güzellik mağazaları bir zorunluluktur, yüksek tutkal maliyeti. Matkap sonra alt zarar vermez ve yapışkan yüzey sopa.
Kullanım: Özellikle metal, plastik, ahşap ve diğer sert malzemelerin yapıştırılması için uygundur, aynı zamanda giyim, kumaş, deri ve el sanatları delme noktası için de uygundur. Ve elektronik, kauçuk, otomotiv iç bağlantılarında yaygın olarak kullanılabilir. Köpük polistiren, polietilen, polipropilen plastik yapıştırma için önerilmez.
F6000, E6000 yapıştırıcısına dayanır ve yüksek mukavemetli yumuşak amaçlı bir yapıştırıcı geliştirmiştir. Kullanım kolaylığına ek olarak, anında bulabilir, geçirimsiz, kürlendikten sonra iyi esneklik ve şeffaflığa sahip olabilir, su geçirmez, yanmaz, ikinci resim vb. ama aynı zamanda özellikle yapışkan mukavemeti arttırır, kürlenme süresini kısaltır.
Kullanım: Büyük yapıştırıcı doğrudan kullanılabilir veya küçük bir plastik kafa açmak için beklemeye alınabilir. Yapıştırıcının küçük bir alanına sıkıştırın, daha iyi zamanlarda kullanılan küçük plastik poşetler bölünebilir. Hava flap tutkal doğal kür maruz kalmasını önlemek için, bir sonraki kullanımı etkileyen, ambalaj kapağı sıkılmalıdır.
Not: Ürünün yapışkan yüzeyi temiz, kuru ve yağ ve toz izlerinden arındırılmalıdır. Yapıştırıcı kuru temizleme tekstilleri için uygun değildir. Toplu örnek kullanımı resmi bir deneyden önce yapılmalıdır. Işlemin iyi bir havalandırma ortamına sahip olması gerekir, böylece cildin tahrişine veya göz solventinin jel içinde buharlaşmasına neden olmasını önlemek için. Çocuklardan uzak, yutulamaz.

 
Bilgi Kartı
Figür : yapıştırıcı
 
Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi

Kapıda Ödeme Nedir?

Kapıda ödemeyi seçen tüketiciler, internet üzerinden herhangi bir ödeme işlemi yapmazlar. Kargo firması, ürünün bedelini kargo teslimatı sırasında şirket adına tahsil eder. Başka bir deyişle, tüketici ödemeyi kargoyu alırken kargoyu teslim eden çalışana yapar. İnternetten alışveriş yapmak istemeyen ve güvenmeyen tüketiciler, bu sistem aracılığıyla online olarak alışveriş yapabilmekteler.

Kapıda ödemeli alışverişlerde yanlış anlaşılan bir konuyu hatırlatmak isteriz. Kapıda ödemeli alışverişler "beğenmedim" geri götür, almıyorum vazgeçtim mantığıyla çalışmamaktadır. Sipariş verilen ürün ile size gelen ürünün aynı olduğu taktirde verilen siparişlerin teslim alınması bir zorunluluktur.

Kapıda Ödemeyi Almazsam Ne Olur? 

Kapıda ödeme hizmetimizi her müşterimizde kullanma hakkını saklı tutuyoruz. Bu sebeple kapıda ödeme müşterilerimizden SMS ve telefon onayı alıyoruz. Müşteri kapıda ödemeyi kabul etmediğinde taciri zarara uğratmak, alışverişe zarar vermek gibi konularda avukatlarımız aracılığıyla maddi manevi tazminat davası açıyor, hepsinin de ötesinde müşterilerimize bir güven kaybı yaşıyoruz.

* DİKKAT: Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği adres, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini www.hobizubi.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

Kapıda Ödemeli Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

   1- Adres açık ve bilinir olmalıdır. Kargo şubesine kapıda ödemeli gönderilmemektedir.

   2- İşlemde ya da kargoda siparişi olan müşterilerimizin yeni siparişleri işleme alınmaz. İlk siparişleri teslim alındıktan sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak yeni siparişlerini onaylatabilir.  

   3- Kapıda ödemeli olarak bir siparişin işleme alma zorunluluğu yoktur, mesul da tutulamaz..

   4- Sipariş notuna acil, çabuk gelsin yoksa almam şeklinde yazan kişilerin siparişleri işleme alınmaz. (Firmamız siparişi kısa zaman içinde göndermekle mükelleftir. Kargo veya diğer sebeplerden dolayı firmamız gecikmelerden direk mesul tutulamaz).

   5- Farklı tutarlarda ve farklı zamanlarda üst üste verilen siparişler işleme alınmaz ve sipariş iptal edilir.

 

Kapıda ödeme siparişleri teslim almayan kişiler kara listeye eklenerek bir sonraki sipariş işleme alınmaz. Keyfi olarak paketini teslim almayan kişiler ise hukuki olarak incelemeye alınır. Paketini kendi sorumlulukları gereği teslim almayan kişiler maddi bedeli olan kısmı ödemekle mükelleftir. Siparişi veren kişiler paketi almakla mükellef kabul edilir.

 

www.hobizubi.com'dan sipariş veren müşteriler Kapıda Ödemeli Satış Sözleşmesi'ni aynen kabul etmiş sayılır.

Bir Yorum Yaz

F6000 Yapıştırıcı-50ml

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(2)
14.04.2021

Herşey süper

paketleme kargolama ürünler herşey çok güzel teşekkürler

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
13.04.2021

Güvenilir

ürün sağlam site güvenilir teşkkürler

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
Taksit Seçenekleri
 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 14

İncelediğiniz Ürünler

Menü