Cadence Beyaz Boya Tonları Yüzeylerde Nasıl Görünür?

Cadence beyaz boya tonları pek çok hobi sever tarafından merak edilerek araştırılan konulardandır. Akrilik boyalar arasında en çok tercih edilen renk tonu olan beyaz boyalar gerek mekanlarda yarattığı ferahlıkla,  gerek temiz görünmesi ile pek çoğumuzun gözdesidir. Özellikle küçük mekanların daha geniş görünmesini sağlayan beyaz akrilik boyalar tüm yüzeylerde kullanılabilirdir. Yaşam alanlarınızı koyu renkler ile daraltmak yerine beyaz ile aydınlatabilirsiniz. Beyaz akrilik boyalar ahşap, metal, beton, seramik gibi birbirinden farklı yüzeylerde kullanılabilirken; tüm yüzeylerde aynı ton rengi yakalamanızı sağlar. Burada ayırt edici fark yüzeyin koyuluğudur. Açık renkli yüzeylerde bir veya ikinci katta tam olarak istediğiniz rengi elde edebilirken, koyu renkli yüzeyleri iki üç kat boya ile boyamanız gerekebilir. Yine de sonuçta aynı tonu elde etmiş olursunuz. Peki Cadence beyaz boya tonları nasıl görünür?

Cadence Beyaz Boya Çeşitleri
"Cadence beyaz akrilik boya çeşitleri arasındaki farklar nelerdir? Cadence beyaz ve antik beyaz arasındaki fark nedir?" İşte Cadence beyaz boya çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz detaylar :

Beyaz Cadence Multisurface Akrilik Boya H001

Tam olarak beyaz rengini elde etmek istediğinizde kullanabileceğiniz boyadır. Görüntüsü kireç beyazı gibidir. Beyaz multisurface boya ile istediğiniz tüm yüzeyleri bembeyaz yaparak ferah ve şık görüntüler elde edebilirsiniz. Dekorasyon çalışmaları sırasında duvarlara, fayanslara, ahşap mobilyalara ve daha pek çok yerin dönüşümünde kullanabilirsiniz.

Pak Beyaz Cadence Multisurface Akrilik Boya

Pak beyaz rengi sarı alt tonu olan bir beyazdır. Kırık beyaza benzer. Uygulandığı yüzeyde kremsi bir beyazlık oluşturur. Yüzeylerinizde beyaz kullanmak istiyor ama çok keskin dursun istemiyorsanız pak beyaz ile daha sıcak bir yüzey elde edebilirsiniz.

Eskimiş Beyaz Cadence Multisurface Akrilik Boya

Eskimiş beyaz rengi gri alt tonlu bir beyazdır. Beyaz rengi tercih etmek, gri ve füme tonları ile kombinlemek istiyorsanız doğru bir beyaz seçimi yapmış olursunuz. Diğer beyaz tonlarına kıyasla daha soğuk bir renktir. Eskitme boya çalışmaları ile birlikte çok iyi görünmektedir.

Antik Beyaz Cadence Multisurface Akrilik Boya

Antik beyaz rengi pembe alt tonlu beyaz rengidir. Pak beyaz renginde olduğu gibi daha samimi ve sıcak bir beyaz görüntüsü oluşturmak istiyorsanız antik beyaz rengini de tercih edebilirsiniz. Antik beyaz, eskitme çalışmalarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Kahverengi ve pembe gibi renklerle kombinlendiğinde de iyi görünmektedir. Çocuk odalarındaki mobilyaları boyamak istiyorsanız ve diğer canlı renklerle kullanmak istiyorsanız antik beyaz rengini tercih edebilirsiniz.

Cadence Beyaz Boyaları Nereden Alırım?

Cadence Boya'nın üretmiş olduğu tüm boya renklerini Hobizubi'de bulabilirsiniz. Aradığınız tüm Cadence boya renkleri sitemizde yer almaktadır. Boyalar ile ilgili merak ettiklerinizi ve uygulama aşamalarınızı bizi arayarak öğrenebilir, ücretsiz boya danışmanlığından yararlanabilirsiniz.

Beyaz boya tonları her ne kadar birbirlerine benzese de elde etmek istediğiniz görüntülere göre değişiklik göstermektedir. Uygulama yapacağınız yüzey ve elde etmek istediğiniz renk tonuna uygun olarak seçeceğiniz boya ile hemen çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Beyaz Tonları ile Koyu Renk Yüzeyi Kapatabilir Miyim?

Elbette. Cadence Boya'nın tüm renkleri yüksek kapatıcılığa sahip olarak üretilmiştir. Beyaz veya siyah olması fark etmeksizin tüm yüzeylerinizi istediğiniz renklerde boyayabilir, yüzeyi tamamen kapatabilirsiniz. Düşük bütçeler ile dönüşüm çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.