Whatsapp

Takı ve Tesbih

Takı Boncuk ve Hobi Aparat Malzemeleri.

Yüzlerce uygun kapama takı malzemeleri.

Takı Malzemeleri Kategorimizde Takı Yapımı ve Takı Tasarımı İçin Gerekli Tüm Malzemeleri Bulabilir Evde Kendi Takılarınızı Yapabilirsiniz. 

Takı Malzemeleri Takı yapımı malzemesi uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla

Takı ve Tesbih

3518 ürün var.

Aktif filtreler

Takı malzemeleri nelerdir?
   

Bujiteri, hobi, küpe halhal kolye takı işlerinde ve takı imalatında kullanılan diğer boncuk çeşidi de doğal taş boncuklardır. İngilizce de "stone bead" olarak geçen bu boncuk çeşidiyle harika takılar yapabilirsiniz. Tabii adından anlaşılacağı gibi doğal taş olan bu boncuklar çeşitli kayaç ve doğal taşlardan farklı yöntemlerle işlenerek çeşitli şekiller alırlar. Bu boncuklar genelde bir ip üzerinde dizilidirler. Boncuğun boyutu büyüdükçe dizideki taş adedi azalır. En çok kullanılan doğal taş boncuk boyutu 8 MM'dir. 8 MM'de ortalama 45-48 adet boncuk bulunur. 6 MM boncuk dizide ise 60 adete kadar boncuk vardır. Doğal taş boncukta 1 MM 'den 50 MM'lere kadar farklı boyutlarda bulunabilir. Yine takı tasarımlarının popüler doğal taşları arasında yer alan kaplan göz ve mercan taşı modellerini mutlaka inceleyin. Parlak bir görünüm sergiliyor olması ile dikkat çeken bu doğal taşlara alternatif olarak doğal lav taşı modellerine de yönelebilirsiniz. Doğal varasit boncuk modelleri gibi farklı boncuk çeşitlerinde de sizleri geniş bir renk skalası karşılayacak. Aradığınız renkleri sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Türkiye'de doğal taş boncuk bulmanın en kolay yolu "Hobizubi.com" sayfasıdır.

nereden boncuk bulabilirim?
   

Evde veya atölyesinde takı, tesbih, kolye tasarlayan kişi ve firmalar başta olmak üzere dönem dönem her insanın merak ettiği bir sorudur bu. Ben nereden boncuk bulabilirim? Boncuk denince tabi akla çok farklı çeşitler geliyor. Başta plastik boncuklar, metal ve cam boncuklar hemen hemen herkesin bildiği çeşitlerdir. Aynı zamanda akrilik boncuk, cam boncuk, dizi kum boncuk, hamur boncuk, kristal boncuk, kum boncuk, miyuki boncuk gibi çeşitlerde bulunur. Bu boncuklar onlarca farklı renge ve boyuta sahiptirler.
Doğal taş boncuk satın alırken güvenebileceğiniz ve gerçek doğal taş boncuk bulabileceğiniz firmalardan biri olarak sizi de Dünya Doğal Taş İstanbul ve İzmir mağazalarına bekleriz. Başta ametist, akik, amazonit, kaplangözü, sitrin, malahit, aytaşı, çeroit, havlit, turkuaz olmak üzere tüm doğal taş çeşitleri hobizubi firmamızda bulunmaktadır. Bu desenlerin şıklığından ve etkisinden faydalanarak muhteşem takı tasarımları da hazırlayabilirsiniz. Son derece sade bir görünüm sergileyen doğal taş boncuk çeşitleri sizlerin hizmetindeyiz