Whatsapp

Ürün Filtre

Alt Kategoriler
Renk
Daha Fazla... Daha Az
Boyut
Daha Fazla... Daha Az
Figür
Daha Fazla... Daha Az
Fiyat Aralığı
TL TL
Filtre
  • Tesbih Aksesuarları

    Takı Tesbih Aksesuarları, püsküller, gümüş ve altin imame ve tesbih aksesuarlari ve özellikleri en uygun fiyatlarla Hobizubi.com'da.

  • Takı Malzemeleri

    Takı Malzemeleri : 

    Takı İp Çeşitleri, Anahtarlık Uçları, Takı Aparat Ürünleri, Hayatta Kalan Kolye Uçları, Dokuma Tezgahı, Küpe Aksesuarları, Kolye ve Bileklik Uçları, Takı Kapama Klips Aparatları, Asansörlü Bileklik Aparatları, Doğal Taş Kolye Ucu, Etamin ve Reçine Aparatları, Aparat Kaplamalar

Bu kategoride toplam 3727 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 3727 ürün bulunmaktadır
Takı malzemeleri nelerdir?
   

Bujiteri, hobi, küpe halhal kolye takı işlerinde ve takı imalatında kullanılan diğer boncuk çeşidi de doğal taş boncuklardır. İngilizce de "stone bead" olarak geçen bu boncuk çeşidiyle harika takılar yapabilirsiniz. Tabii adından anlaşılacağı gibi doğal taş olan bu boncuklar çeşitli kayaç ve doğal taşlardan farklı yöntemlerle işlenerek çeşitli şekiller alırlar. Bu boncuklar genelde bir ip üzerinde dizilidirler. Boncuğun boyutu büyüdükçe dizideki taş adedi azalır. En çok kullanılan doğal taş boncuk boyutu 8 MM'dir. 8 MM'de ortalama 45-48 adet boncuk bulunur. 6 MM boncuk dizide ise 60 adete kadar boncuk vardır. Doğal taş boncukta 1 MM 'den 50 MM'lere kadar farklı boyutlarda bulunabilir. Yine takı tasarımlarının popüler doğal taşları arasında yer alan kaplan göz ve mercan taşı modellerini mutlaka inceleyin. Parlak bir görünüm sergiliyor olması ile dikkat çeken bu doğal taşlara alternatif olarak doğal lav taşı modellerine de yönelebilirsiniz. Doğal varasit boncuk modelleri gibi farklı boncuk çeşitlerinde de sizleri geniş bir renk skalası karşılayacak. Aradığınız renkleri sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Türkiye'de doğal taş boncuk bulmanın en kolay yolu "Hobizubi.com" sayfasıdır.

nereden boncuk bulabilirim?
   

Evde veya atölyesinde takı, tesbih, kolye tasarlayan kişi ve firmalar başta olmak üzere dönem dönem her insanın merak ettiği bir sorudur bu. Ben nereden boncuk bulabilirim? Boncuk denince tabi akla çok farklı çeşitler geliyor. Başta plastik boncuklar, metal ve cam boncuklar hemen hemen herkesin bildiği çeşitlerdir. Aynı zamanda akrilik boncuk, cam boncuk, dizi kum boncuk, hamur boncuk, kristal boncuk, kum boncuk, miyuki boncuk gibi çeşitlerde bulunur. Bu boncuklar onlarca farklı renge ve boyuta sahiptirler.
Doğal taş boncuk satın alırken güvenebileceğiniz ve gerçek doğal taş boncuk bulabileceğiniz firmalardan biri olarak sizi de Dünya Doğal Taş İstanbul ve İzmir mağazalarına bekleriz. Başta ametist, akik, amazonit, kaplangözü, sitrin, malahit, aytaşı, çeroit, havlit, turkuaz olmak üzere tüm doğal taş çeşitleri hobizubi firmamızda bulunmaktadır. Bu desenlerin şıklığından ve etkisinden faydalanarak muhteşem takı tasarımları da hazırlayabilirsiniz. Son derece sade bir görünüm sergileyen doğal taş boncuk çeşitleri sizlerin hizmetindeyiz


İncelediğiniz Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü