Kristal Boncuk, Hematit boncuk, Ametist, Nazar Boncuk, Doğal Taş, Miyuki, miyuki kum, ipe dizili Çin camı boncuk, Jablonex, ipe dizili oyalık Boncuk ve birçok cam boncuk çeşitlerimiz ile sizlere en iyi kalitede ürün ve hizmet vermekteyiz.

Canlı renklere sahip olmasıyla ön plana çıkan polyester inci boncuk modelleri parlak görünümüyle de dikkat çekiyor. 100 adetlik dizi halinde satışa sunulan ürün modelleri ile birbirinden şık takı tasarımları hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli süslemelerde de bu boncuklardan faydalanarak ortaya çok daha etkileyici süsleme çalışmalarının çıkmasını sağlamanız mümkün oluyor.

Kum boncuk çeşitlerimiz, dökme kilo işi tabiri kullanılan 3 boydan oluşan, minik boy, orta boy ve büyük boy yani 6/0 11/0 8/0 15/0 numaralı boylarımız bulunmakta.

Renk Bolluğu ortalama 100 renk seçenekte verilen sitemizde bulunan kategorilerden ulaşabilirsiniz.

Takı ve tespih yapımında kullanılan inci boncuk online satış adresi olan sitemizde aradığınız tüm ürün modellerini alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz. Takı tasarımları hazırlarken ihtiyaç duyabileceğini diğer ürün çeşitlerini de hemen şimdi gözden geçirerek sepetinize ekleyebilirsiniz. İnci boncukların şıklığından faydalanarak sipariş vermek için acele edin ve tükenmeden siz de düşük fiyat avantajından faydalanın! Aradığınız ne varsa sayfamızda