Whatsapp

Katalog

Aktif Filtreler:
 • Bebe Lastik

  Tekiş 4mm bebe lastikler polyester iplik ve doğal kauçuk lateksten üretilmiştir. Materyal oranı %60 polyester iplik (PES), %40 Doğal kauçuk (ED)’tur.

  Tekiş bebe lastiklerini aileniz ile birlikte dikiş projeleri yapmak için kullanabilirsiniz, aynı zamanda Tekiş bebe lastikleri maskeler, medikal tıbbi malzemeler DIY projeleri, dikiş malzemesi şort, etek, kedi ve köpek tasması, ajanda, saç bantları, iç çamaşırı, ayakkabı bağcıkları, medikal tıbbi malzemeler, kemerler, bel bantları, elbise lastikleri, gömlek lastikleri, bandana lastiği, koltuk örtüsü lastiği, masa örtüsü lastiği, önlük lastiği, eşofman lastiği, mayo lastiği, bikini lastiği, tulum lastiği, sandalye örtüsü lastiği, uyku bandı lastiği, araba koltuğu kılıfı lastiği, çanta kolu lastiği ajanda lastiği, ev dekorasyonu, tayt lastiği, peruk lastiği, şapka lastiği spor giyim lastiği, DIY takı lastiği gibi birçok alanlarda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda el işi projelerinde de kullanabilirsiniz.

 • Yassı Lastik

  Yassı Lastik 

  Yassı Lastikleri makasla çok rahat şekil vererek istediğiniz boyutta kullanabilirsiniz.

  Tekiş Yassı Lastikler kaliteli lateksten üretildiği için tekrar tekrar kullanıma karşı dayanıklılığını ve esnekliğini korur ve aynı zamanda makinada yıkanabilir.

  Tekiş Yassı lastikleri esneklik sınırına ulaştığında genişliklerini korurlar ve lastiği esnetip bıraktığınızda herhangi bir deformasyona uğramazlar. yassı lastikler son derece esnek ve dayanıklıdır. Kullanımı rahat ve cilt dostudur.

 • Yuvarlak Lastik

  Yuvarlak lastikler polyester iplik ve doğal kauçuk lateksten üretilmiştir. Materyal oranı %60 polyester iplik (PES), %40 Doğal kauçuk (ED)’tur. Fabrikamızın ürünleri kalite bazında birçok sertifikaya sahiptir. Müşteri memnuniyeti ve kalite yönetiminde standardı sağlamak için ISO 9001 sertifikasına sahibiz.

 • Dokuma Lastik

  Dokuma lastikler polyester iplik ve doğal kauçuk lateksten üretilmiştir. Materyal oranı %55 polyester iplik (PES), %45 Doğal kauçuk (ED)’tur.

  Dokuma lastikleri siyah ve beyaz olarak 2 renkte; 10, 15, 20, 25, 30, 40 ve 50mm genişliğinde; 3, 5, 10, ve 25 metre uzunluk olarak satışa sunulmuştur.

Bu kategoride toplam 1014 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 1014 ürün bulunmaktadır


İncelediğiniz Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü