Whatsapp

Ürün Filtre

Alt Kategoriler
Renk
Daha Fazla... Daha Az
Boyut
Figür
Daha Fazla... Daha Az
Fiyat Aralığı
TL TL
Filtre
 • Eğitim Araçları ve...

  GENELLİKLE YAZMA KENARINA YAPILAN OYALARIN SÜSLEMESİNDE KULLANILIR.

  SÜSLEME MALZEMESİ OLARAKTA KULLANILMAKTADIR.

  OYA BONCUGU YAZMA BONCUĞU SÜSLEME BONCUĞU.

  TOPLU ALIMLAR İÇİN LÜTFEN WHATSAPP HATTIMIZDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 • Su Kabak Boncuğu

  SU KABAĞI İÇİN DUMANSIZ UÇ

  Su kabağı avize de delik açmada yaygınca kullanılmaya başlayan, oldukça hızlı kullanılması gereken bu ucun en güzel özelliği açılan delikteki talaşı dışarı parçalar olarak attığından talaş diğer uçlarda olduğu gibi sıkışarak yanma ya da duman çıkarma yapmamasıdır. Bu ise çok fazla su kabağı avize tasarımı yapanlar için oldukça iyi bir seçenek olarak değerlendirilmektedir. 

  Su kabağı avizeyi boncuklamak için kullanılan daha az tırtıkları olan 6,00 mm olan konik uçlardır. Bu uçlarda da kullanım kabiliyeti önemlidir. Su kabağı avizenize delik açarken fazla ya da az batırdığınızda boncuk içine düşecek ya da boncuk dışarıda kalacaktır. El alışkanlığınız yeterli olduğunda ise verim alınabilecek uçlardır

  Su kabağı avizeyi delmek için yaygın olarak konik uçlar kullanılmaktadır. Matkap ucuna monte edilirken 2 mm kadar boşluk bırakarak takıldığında en iyi sonuç alınacaktır. Bu sayede su kabağı avize de açılan delik konik özellikte olup boncuğun çakılmasında ve sıkışmasında oldukça iyi sonuç alınacaktır. Fakat yeni alınan konik uç ince olan su kabağı avize deliği gereğinden fazla açmaya sebep olabilir. Bu nedenle yeni aldığınız konik ucunuzu yumuşak bir ahşapta ya da bir su kabağında kararıncaya kadar delikler açmalısınız.

  Su kabağı avize de en çok kullanılan boncuk 6 mm ebatlarında ki deliksiz parlak plastik boncuklardır. Bu boncukların su kabağına en uygun özelliklerde yerleştirilmesi için birkaç farklı matkap ucu kullanılmaktadır. Bu uçların kullanım ve işlevlerine bakacak olursak;

  Aynı zamanda su kabağı avize için kullandığımız boncuklar deliksiz olmalıdır. Su kabağı avize de delikli boncukların kullanılması görüntüyü bozacaktır. Çünkü ışık delikten geçeceği için istenilen ahenk elde edilemez. Ayrıca su kabağı avize de delikli boncuğu kullanmak boncukları monte ederken delikli kısmı kenara getirmek için ekstra çalışma gerektireceği için işçiliği zorlaştırır ve zaman kaybına neden olur.
  Su kabağı avize de bu delikli boncukları kullanıldığı takdirde boncukları su kabağına çakarken bu boncukların biraz daha basık olmasından dolayı delik ya da boncuk çatlayabilir. Su kabağı avize için tercih ettiğimiz deliksiz boncukları su kabağı malzemeleri satan mağazalardan, boncuk aksesuarları satan iş yerlerinden ve su kabağı boncuğu satan İnternet sitelerinden temin edilebilir. İster kilo olarak isterseniz gram olarak satın alabilirsiniz.

Bu kategoride toplam 232 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 232 ürün bulunmaktadır


İncelediğiniz Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü