Whatsapp
 • Telefon Kılıfları

  kanaviçe işleme telefon kılıf modelleri etamin telefon kılıfı plastik kanvas telefon kılıfı.

  kanaviçe yapılması gereken kılıf aslında plastik kanvas telefon kılıfıdır delikler muntazam şekilde yan yana gitme özelliği bulunur bunu reklam değilde bilgi amaçlı paylaştığımı arz ederim yanlış anlaşılmak istemem dilerseniz hobizubi.com sayfasından kılıfları inceleyebilirsiniz ayrıca işleme ipi olarak muline ipi kullanmanızı da tavsiye ederim.

 • Çanta Sapları

  Canta sapi boncuklu modeller Pirinç kaplama kararma paslanma yapmaz. Metal, Plastik, Reçine, Deri ve Ahşap Çanta Sapları.
  Metrelik Kordon Çanta Saplari mevcut.

 • Plastik Kanvas

  Omuza asılabilecek boyutlarda hazırlanan omuz tipi çanta sapı tasarımlarını da hemen şimdi incelemeye başlayın. Üzerine her türlü süslemenin yapılabildiği metal çanta sapları aynı zamanda kumaşla kaplanabiliyor ve bu şekilde hazırlanan çanta tasarımına uygun bir görünüm kazanması sağlanabiliyor. Sitemizde metalden hazırlanan onlarca farklı çanta sapı modelini bir arada inceleyebilirsiniz.

  Bordo, kahverengi, siyah, lacivert, taba gibi popüler renklerde hazırlanan çanta sapı modelleri ile harika tasarımlar hazırlayabilirsiniz. İşlemeli olarak dizayn edilen modeller son derece şık bir görünüm sunuyor olmasıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda ahşap çanta sapı modelleri de şıklık beklentisini karşılamayı başarıyor. Kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun süre kullanılabilen bu ürünler, pratik bir şekilde her türlü çanta modeline kazandırılabiliyor.

 • Kanaviçe Çanta Seti

  Çanta; kadınların günlük yaşantısının vazgeçilmezdir. 

  Kanaviçe Çanta Seti Çanta aksesuarının bir çok modeli, çokça çeşidi bulunmaktadır. Kıyafetleriyle uygun bir yandan da kullanışlı çantalar kadınların olmazsa olmazlarıdır. El emeği çantalar daha popüler. Bu popülerliğe kanaviçe nakışlı çantalarda dahil.

 • Metal Çanta Klipsleri

  Kendi çantanızı kendiniz yapın. Çanta yapımı malzemeleri, çanta ipleri, çanta sapı, çanta tabanı ve askısı, klips, halka ve ahşap çanta kenarları en uygun fiyata hobidunya.com da.

  Elbiseler ya da ayakkabılar kadar, kadınların en fazla önem verdikleri eşyalardan birisi de çantalardır. Kaliteli firmalar tarafınca çeşitli özelliklerde üretilmiş olan çantalar, bazı kadınların ilgisini çekmemektedir. Kendi zevkine ve karakterine uygun çanta modellerini bulamayan kadınlar, genel olarak evlerde kendi istedikleri çantayı üretmek istemektedir. Uzun yıllar kullanılabilecek olan çantaları elde edebilmek için özel saplar, halkalar, zımba, zincir veya özel kilitlere ihtiyaç duyulmaktadır. Tıpkı ünlü markaların piyasaya sürmüş olduğu çanta ürünleri gibi evlerde çanta yapmak mümkündür. Farklı renk ve özelliklerde olan çanta malzemeleri ek ekipmanlara ihtiyacınız kalmadan, ürünleri ortaya çıkarmanıza yeterli olmaktadır.

   Örgü Çanta Yapımı İçin Malzemeler

              Klasik farklı hayvan derilerinden elde edilen çantalar, her ne kadar kaliteli olsa da özel zamanlar için avantajlıdır. Özel günlerin dışında daha farklı ve şirin görünümlü çanta kullanmak isteyen kadınlar, son yıllarda örgü çanta modellerine yönelmiştir. Özellikle evlerde kendi istedikleri tasarımları yapmak ve arkadaşlarına da el emeği ürünleri hediye etmek isteyen kişiler için sunulan malzemeler arasında plastik kanvas çeşitleri yer almaktadır. Farklı boy ölçülerine sahip olan plastik kanvasların yanı sıra çanta kenarları, çanta kilitleri ve çanta ürünlerinin daha estetik görünmesi için çanta pulu malzemelerini de satın alabilirsiniz.

   Sağlam Çanta Yapımı İçin Zımba Çeşitleri

              Cüzdan ya da çanta yapımı için fermuar, bant, ponpon veya tutacak ürünlerinin gerekti olduğu kadar, bu ürünler üzerinde işlem yapabilmek için zımba ürünü de gerekir. Ev veya farklı yapı alanlarında kendi elinizle üretmek istediğiniz çanta ürünlerinin farklı bölümlerinde delik açılması gerekir. Kimi zaman hava alması, kimi zaman sap yerleştirilmesi ya da süs eşyası takılabilmesi için açılmak istenen delikleri, el tipi delgeç zımba sayesinde çaba sarf etmeden açabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleri ile birlikte satın alabilecek olduğunuz zımbalar dışında, çanta yapmak için gereken taban bant, klips, pul ya da çanta saplarını da alabilirsiniz. Yüksek fiyat vermeden, kendi isteğinize uygun tasarımlı çantaları en uygun fiyatlar ile yapabilirsiniz.

 • Çanta Tabanları

  Çanta tabanları tarafımızdan üretilmektedir. Çanta tabanları 3 kattır, altındaki metal aparatları light gold ve gümüş renk olarak mevcuttur. Sipariş oluştururken alt metal aparatlarını da seçebilirsiniz. 

  Yaklaşık 3 mm kalınlığında suni deriden yapılmış çanta tabanı. Örme çanta yapımında taban olarak kullanabilirsiniz. 22 cm uzunluğunda, 22 cm enindedir.

  Toptan Tekstil aksesuarları, toka, düğme, zincir, taşlı şerit, Agraf Tokaları, Metal Düğme. En Büyük Toptan Online Alışveriş Mağazası. Tuhafiye Malzemeleri. Hobi Malzemeleri. Terzi Malzemeleri. Hizmetler: Toptan Tekstil Aksesuar, Kolye, Düğme vs.

sayfa başına
Bu kategoride toplam 616 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 616 ürün bulunmaktadır

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü